راه قطعی و سریع برای درمان عارضه زردی نوزادان

راه قطعی و سریع برای درمان عارضه زردی نوزادان

همانطور که شاید مطلع باشید در زمان های گذشته برای درمان بیماری زردی از روش های بی پایه و اساس برای درمان این بیماری استفاده می شده است ، اما پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا بتوان درمان قطعی و سریعی برای بیماری زردی نوزاد یافت. اگر بخواهید به صورت کاملا سریع و قعطی عارضه زردی نوزادان را رفع کنید باید از دستگاه های فتوتراپی استفاده کنید. دستگاهی که با تنظیم کردن طول موج مناسب و تابیدن به پوست نوزاد باعث دفع بهتر بیلی روبین از بدن نوزاد می شود.

علت ضرورت اجاره دستگاه زردی نوزاد برای درمان نوزادان

شما اگر بخواهید هزینه های بیمارستان و درمان نوزاد خود را کاهش دهید می توانید دستگاه فتوتراپی را در منزل اجاره کنید. این کار با مبلغ پایین و در زمان کوتاهی امکان پذیر است و از طریق علمی برای درمان این عارضه ثابت شده است. خدمات مناسب شرکت زردیران باعث شده است که والدین در هنگام مشاهده بیماری زردی پوست نوزاد خود سریعا به فکر اجازه این دستگاه باشند. شما بدون نگرانی می توانید با اجاره کردن این دستگاه به فکر درمان نوزاد خود باشید تا خطرات ناشی از عدم درمان را کاهش دهید. در هنگام اجاره کردن دستگاه شرت ضدنور و چشم بند مخصوص این دستگاه برای محافظت از چشم نوزاد به شما ارائه می شود.

دستگاه دارای گارانتی درمان می باشد و این دستگاه به شما اطمینان می دهد که فرزند دلبند شما در عرض سه روز توسط این دستگاه به صورت کامل درمان می شود ، خدمات شبانه روزی شرکت زردیران باعث شده است تا خیال والدین از بابت این بیماری راحت باشد. در صورتی که کودک شما در سه روز درمان نشود شرکت تضمین می کند که تا ده روز دستگاه نزد شما برای درمان بیشتر باقی بماند.

برخی از ویژگی های کلیدی خدمات زردی کلینیک بدین شرح است:

  • تحویل به موقع دستگاه در هنگام اجاره
  • استاندارد بودن دستگاه و دارای تاییدیه پزشکی
  • تنوع بالا مدل های دستگاه
  • قابل حمل بودن و سبک بودن دستگاه
  • دارای مشاورین کاربلد برای مشاوره تلفنی و حضوری
  • استفاده از ابزارهای نوین برای اندازه گیری میزان درجه بیلی روبین
  • دارای بالاترین میزان بازدهی و مناسب ترین هزینه برای اجاره و …
امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *