اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران

اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران

اگر به دنبال اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران هستید اما نمی‌دانید کدام مرکز می‌تواند مورد اعتماد باشد و کدام مؤسسه خدمات بهتری در این زمینه ارائه می‌دهد با ما همراه باشید. غرب تهران شامل پونک، صادقیه، ستارخان، جنت‌آباد و… می‌شود. برای کسانی که به‌تازگی فرزندشان به دنیا آمده است. یکی از مهم‌ترین مسائل بررسی و چکاپ مداوم سلامتی نوزاد است. از جمله بیماری‌هایی که در بدو تولد می‌تواند موجب بروز نگرانی بخصوص برای والدین کم‌تجربه شود، بالا بودن سطح بیلی‌روبین خون یا زردی می‌باشد. در این وضعیت استفاده از دستگاه زردی یا فتوتراپی پیشنهاد اصلی هر پزشکی خواهد بود.

همان‌طور که گفتیم اگر به دنبال اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران بوده و با هیچ نکته‌ای در این مورد آشنایی ندارید. نخست لازم است بدانید دستگاه‌های زردی نوزاد در اشکال و اندازه‌های مختلف و انواع گوناگونی تولید می‌شوند. برخی از آن‌ها ممکن است استاندارد نباشند. تجهیزات این دستگاه‌ها دارای تاریخ انقضاء بوده و پس از مدتی باید سرویس شوند. به‌هیچ‌عنوان نباید به مراکز نامعتبر و بدون مجوز در این زمینه اعتماد کنید.

هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد غرب تهران

نکاتی در مورد چگونگی استفاده از دستگاه زردی

منطقاً اولین سؤالی که برای استفاده‌کنندگان از این دستگاه به وجود می‌آید این است که چگونه آن را راه‌اندازی و در مدت‌زمان چندروزه استفاده، چگونه همواره صحت کارکرد آن را چک کنیم؟ قبل از شروع پروسه فتوتراپی لازم است که شیردادن به کودک انجام شده و پوشک نوزاد نیز تعویض شود. قسمت‌هایی از سطح پوست نوزاد را که در معرض نور دستگاه قرار می‌گیرد چرب نکنید، از پمادها، لوسیون‌ها و کرم‌های مختلف هم استفاده نکنید. چون هیچ نتیجه‌ای در برنخواهند داشت و در نهایت از رسیدن نور به پوست کودک شما جلوگیری می‌کنند.

نوزاد را حتماً بدون لباس درون دستگاه قرار داده و از چشم‌بندهای استاندارد استفاده کنید. ضروری است که لامپ در فاصله 25 تا 30 سانتی‌متری از نوزاد قرار گرفته و اگر دستگاه تشک ندارد، از یک تشک محکم بدون بالش استفاده کنید. اسباب‌بازی، عروسک و هر چیز دیگری را در کنار کودک و زیر دستگاه قرار ندهید. صرفاً سبب ایجاد اختلال در هنگام استفاده می‌شوند.

دمای مناسب برای نوزاد در حالت لخت نیز بین 25 تا 30 درجه سانتی‌گراد است. اگر دمای اتاق کم تر از 25 درجه سانتی‌گراد می‌باشد. می‌توانید اطراف دستگاه را بپوشانید. اگر دمای اتاقی که در آن دستگاه فتوتراپی استفاده می‌شود بیش از 30 درجه است، دور دستگاه را بازکرده و دمای اتاق را کاهش دهید.

بالا بودن دمای اتاق سبب بالارفتن دمای دستگاه فتوتراپی می‌شود.

تذکرات مهم و حیاتی حین استفاده از فتوتراپی

استفاده‌نکردن از چشم‌بند مناسب در هنگام استقاده از دستگاه فتوتراپی می‌تواند سبب بروز اختلالات بینایی و مشکلات قرنیه در کودک شما شود. پوشیده نشدن ناحیه تناسلی نوزاد نیز به همین اندازه خطرناک خواهد بود و سبب عقیم شدن بخصوص در نوزادان پسر می‌گردد. این دستگاه سبب کاهش دمای بدن و تب نمی‌شود. پس از این که پروسه درمان زردی به طور کامل طی شد، بهتر است یک‌بار دیگر به پزشک معالج مراجعه نموده و سطح بیلی‌روبین خود کودک خود را بررسی کنید.

در برخی موارد بازگشت اثر بیلی‌روبین پس از یک الی دو روز مشاهده شده است. بعد از گذشت این زمان حتماً از آزمایشات زردی استفاده کنید. مهم‌ترین مسئله که سبب بازگشت زردی نوزاد می‌شود، ضعف در عملکرد کبد می‌باشد. البته به طور معمول و در شرایط نرمال هر چه از زمان تولد بگذرد عملکرد کبد بهبود می‌یابد. اما در کودکانی دچار بیماری‌های زمینه‌ای کبد هستند، بهتر است که پروسه درمان کاملاً تحت‌نظر پزشک انجام گردد.

یکی دیگر از خطرناک‌ترین و عمده‌ترین مشکلات نوزادان در دوره درمان زردی، مسئله کم‌آبی است. شیر خشک می‌تواند این مسئله را تا 99 درصد جبران و کنترل کند. البته به شرطی که در هر 24 ساعت، هشت وعده غذایی برای نوزاد در نظر بگیرید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد استریل با تست

شرایط نگهداری استاندارد نوزاد در دستگاه زردی

زمانی که فرزند شما با درجه بالای بیلی‌روبین مواجه می‌شود نمی‌توانید از روش‌های درمان خانگی نظیر شیردادن و … استفاده کنید. در این شرایط استفاده از دستگاه زردی و چک کردن چند ساعت یک‌بار کودک شما جز ضرورت است. روند درمان هم زمانی قطع می‌شود که سطح بیلی‌روبین بر اساس تشخیص پزشک در حالت نرمالی قرار گیرد. همین‌طور امکان برگشت بیماری وجود نداشته باشد. یرقان موجب بروز اختلالات جدی مغزی در کودک انسان می‌شود. مهم‌ترین علت باقی‌ماندن آن پس از دوره درمان توسط دستگاه فتوتراپی، ضعف کبد است. دستگاه فتوتراپی اگر استاندارد باشد عوارض خاصی برای شما و فرزندتان نخواهد داشت.

احتمال شکستن در دستگاه‌های زردی وجود دارد، اما معمولاً از محافظ برای جلوگیری از انتشار مواد مضر شیمایی استفاده می‌شود تا در صورت بروز این مشکل هیچ خطری کودکتان را تهدید نکند. در زمان درمان کودکتان را به پهلو، روی شکم و به پشت در برابر اشعه قرار دهید. مدت‌زمان درمان نیز وابسته به شرایط فیزیکی، وزنی، دمای بدن و سطح بیلی‌روبین کودک شما متفاوت خواهد بود. در برخی موارد این مدت‌زمان درمان بین 5 تا 7 روز طول می‌کشد.

کدام دستگاه زردی نوزاد اصل و مورد تأیید است؟

خوب یک پرسش پرتکرار که البته مهم هست را پاسخ خواهیم داد. شما ممکن است بتوانید در برخی موارد کیفیت این دستگاه را تشخیص دهید. اما در نهایت باید بدانید مشابه نمونه‌های اورجینال، دستگاه‌های بی کیفیتی نیز ساخته شده و راهی بازار می‌شوند. در نتیجه به‌جای این که به دنبال شناسایی دستگاه معتبر و عناوینی نظیر اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران اورجینال و تضمینی باشید.

به سراغ مراکزی بروید که اولاً تجربه کافی در زمینه ارائه چنین خدماتی را دارند. در ثانی به شما تضمین اصالت دستگاه، کیفیت و کارکرد می‌دهند و پیش از استفاده در مورد نحوه تشخیص کیفیت و سلامت دستگاه به شما توضیحات کامل را ارائه می‌دهند. به‌هرحال مسئله سلامت کودک شماست. چه اتفاقات ناگواری که در این دستگاه‌ها برای نوزادان چندروزه رخ نداده است. چه بی‌تفاوتی و بی‌تجربگی‌هایی که موجب یک خاطره تلخ نشده است.

این دستگاه‌ها حتماً باید مورد تأیید سازمان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشند. اگر تولید خارج هستند تأییدیه و استانداردهای CE و سازمان جهانی بهداشت را دریافت کرده باشند.

تشخیص اصل بودن دستگاه زردی

نظر متخصصین اطفال در خصوص درمان زردی

یکی از مهم‌ترین پرسش‌هایی که همواره از پزشکان متخصص در مورد درمان زردی با فتوتراپی می‌شود. مسئله فاصله دستگاه تا بدن کودک خواهد بود. این فاصله هر چه کم تر باشد، روند درمان و شکست ذرات بیلی‌روبین سریع‌تر انجام خواهد شد. البته نباید فاصله دستگاه به حدی باشد که سبب عارضه‌های پوستی گردد.

اگر پس از 3 روز میزان استاندارد بر اساس نظر پزشک از سطح بیلی‌روبین خون کودک شما کم نشد، بهتر است این مسئله را با پزشک معالج در میان گذاشته و مدت‌زمان درمان را در صورت نیاز تا 5 روز هم‌افزایش دهید. هر چه کبد کودک بهتر کار کند، بیلی‌روبین زد تر دفع می‌گردد. یکی دیگر از مشکلات پزشکان با روش‌های درمان سنتی و بهره‌گیری از تکنیک‌های بی‌اثر طب سنتی در بحث زردی می‌باشد. به‌هیچ‌عنوان، سراغ گیاهان دارویی، بخور، سوزاندن گیاهان و… نروید. از هیچ کرم دست‌سازی هم استفاده نکنید. صرفاً تنها روش درمان زردی معمول در کودکان استفاده از دستگاه زردی نوزاد می‌باشد.

چگونه نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد در غرب تهران اقدام کنیم ؟

چنانچه شما ساکن غرب تهران هستید و به اجاره دستگاه زردی نوزاد برای درمان نیاز دارید می‌توانند از خدمات زردی کلینیک برای دریافت و کرایه انواع دستگاه‌های زردی معتبر استفاده نمایند. کارشناسان ما با توجه به توضیحاتی که شما از نوزاد خود می دهید بهترین دستگاه را معرفی می‌کنند و شما با اجاره آن می توانید درمان امن تر را در منزل داشته باشید. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09193212281 تماس بگیرید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *