درباره ما

زردی کلینیک

شرکت زردی کلینیک در زمستان سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات پزشکی در زمینه زردی نوزاد آغاز کرد . مدیران این شرکت با توجه به کمبودی که در زمینه اجاره دستگاه فتوتراپی در سطح کشور احساس می کردند تصمیم به احداث و راه اندازی این شرکت نمودند . یکی از اصلی ترین اهدافی که زردی کلینیک هموراه به دنبال آن است و برای رسیدن به این هدف در تلاش است این است که بتواند در تمام نقاط کشور عزیزمان ایران ارائه خدمات کند این به این معناست که زردی کلینیک در صدد این است که در تمامی استان ها و شهرستان های کشور اقدام به اجاره دستگاه فتوتراپی نماید .

اعضای تیم زردی کلینیک

  1. سید محمد رضا ترابی (مدیرعامل) : محمدرضا ترابی ایده پردازی و برندینگ را از سال ۱۳۹۵ بصورت حرفه ای آغاز کرده و در حال حاضر مدیریت مجموعه زردی کلینیک و چند مجموعه دیگر را برعهده دارد .
  2. صدرالدین رحمتی (برنامه نویس ارشد) : صدرالدین رحمتی از سال ۱۳۸۵ تا کنون در حوزه برنامه نویسی فعالیت داشته است ، در حال حاضر سمت برنامه نویس ارشد مجموعه زردی کلینیک را برعهده داشته و ماموریت بسیار مهم ( سلامت هموطنان ) را با تلاش و پشتکار انجام میدهد .
  3. علی خدابخش (مدیر داخلی ) : علی خدابخش از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را زمینه تحقیق و پژوهش بازار آغاز کرده است ، در حال حاضر نیز مدیریت داخلی زردی کلینیک را برعهده دارد.