پرستار سالمند در منزل 👨‍⚕️ – راهنمای استخدام پرستار سالمند ( تهران و کرج )

فهرست محتوا نمایش

 

 

 

 

 

پرستار سالمند و استخدام پرستار از جمله مسائل چالش برانگیزی است که همیشه در بین خانواده ها در رابطه با آن بحث می شود. به طور کلی به فردی که وظیفه نگهداری و مراقبت از سالمندان را بر عهده دارد پرستـار سـالمند گفته می شود. پرستار سالمند باید با توجه به مهارت و تخصص خود به مراقبت از سالمندان عزیز بپردازد. با توجه به موارد ذکر شده پرستار سالمند باید بتواند یک رابطه صمیمی با پدربزرگ و مادربزرگ شما برقرار کند و با بهره گیری از روش های دوستانه به آن ها یاری برساند. با توجه به افزایش طول عمر سالمندان و ارتقاء دانش پرستاران، شغل پرستاری به یکی از شغل های تخصصی و نیمه تخصصی تبدیل شده است.

در بسیاری از موارد دیده شده که شرکت های سودجو با آگهی های خاص سعی می کنند مشتریان را فریب دهند. در نهایت موضوع این است که آن ها در بطن قرارداد آن طور که باید و شاید عمل نمی کنند. قطعا برای شما از هر موضوعی حیاتی تر کیفیت کار می باشد.

همان طور که می دانید سلامت سالمندان عزیز در شرایط بسیار ویژه ای قرار دارد، بر این اساس استخدام پرستـار سـالمند از ویژگی های متفاوتی برخوردار است، در عین حال قیمت پرستار سالمند در منزل با توجه به وظابف پرستار مورد نظر تعیین خواهد شد. زیرا این امکان وجود دارد که پرستاران عزیز با توجه به مهارتی که طی سال ها فعالیت خود کسب نموده اند، در این زمینه تجربه های بسیاری را کسب نموده باشند. همچنین بسیاری از افراد در این زمینه به تحصیل پرداخته و مدرک بهیاری و پرستاری را دریافت نموده اند. در ادامه این مطلب اطلاعاتی را در رابطه با انتخاب پرستار سالمند در منزل در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد، با زردی کلینیک همراه شوید…

استخدام پرستار سالمند در منزل تهران 👨‍⚕️

یکی از چالش برانگیزترین وظایف برای خانواده ها نگهداری از سالمند در منزل است. فردی که از سالمندان مراقبت می کند چه پرستار باشد و چه یکی از بستگان، باید برای نگهداری و مراقبت از سالمندان نکات بسیار مهم و حیاتی را رعایت نماید که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

پرستار سالمند، باید به یاد داشته باشند که افراد سالخورده انسان هایی هستند که به مرور زمان و با افزایش سن دچار کهولت سن شده اند. بنابراین فراموش نکنید که شما هم روزی دچار کهولت سن خواهید شد.

با در نظر گرفتن این موضوع دیگر شاهد مسائل حاشیه ساز نخواهیم بود. سالمندان عزیز علاوه بر نیازهای جسمی همچون خواب، نظافت و غذا به هم صحبت و احساس مفید بودن نیاز دارند. بنابراین استخدام پرستار سالمند با توجه به مهارت و تجربه ای که دارد می تواند به خوبی در روحیه افراد سالخورده تاثیر گذار باشد و احساس رضایت، شادمانی و امید به زندگی را در سالمندان زنده کند.

در حقیقت افراد سالخورده به یک همدم نیاز دارند که در کنار رفع نیازها و احتیاجات به صحبت های آن ها گوش فرا دهد. از وظابف مهم پرستار سالمند در خانه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • برقراری شرایط عالی برای مراقبت و نگهداری از سالمندان برای زمانی که در خانه نیستند.
 • اگر فرد مورد نظر دارو مصرف می کند، پرستار سالمند باید داروها را سامان دهی نماید.
 • به منظور مراقبت های پزشکی باید آمادگی های لازم را فراهم آورند.
 • برای پرستاری از سالمندان باید محیطی امن و سالم فراهم شود.
 • برای تعاملات اجتماعی باید شرایط لازم را فراهم آورند.
 • و…

توجه داشته باشید که استخدام پرستار سالمند خوب در کنار داشتن مهارت و تجربه کافی، دلسوزی و همدلی باید به کار خود علاقه مند باشد.

در صورتی که ساکن تهران هستید کافی است همین حالا با مجموعه زردی کلینیک تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان ما بهرمند شوید . همچنین در صورتی که در استان های دیگری سکونت دارید ما در استان های زیر دارای نمایندگی هستیم :

 1. پرستار سالمند در منزل تبریز
 2. پرستار سالمند در منزل اصفهان
 3. پرستار سالمند در منزل مشهد

بسیاری وقتی به دنبال انتخاب یک مرکز معتبر و مؤسسه‌ای برای استخدام پرستار سالمند هستند این کار را بر اساس موقعیت مکانی خود انجام داده و جستجوها را در سطح اینترنت شروع می‌کنند.

خب قطعاً اینترنت تماماً پر است از وب‌سایت‌هایی که به دنبال جذب مشتری هستند. عده‌ای از آن ها اطلاعات کافی را به شما می‌دهند. عده‌ای امکان ثبت سفارش و استخدام پرستار داشته و در مقابل تعدادی از آن ها نیز به دنبال موضوع سودجویی و خالی‌کردن جیب شما هستند.

به طور مثال در تمامی منطقه‌های تهران شما ممکن است در طول روز با آگهی‌های استخدام پرستار سالمند در سعادت‌آباد، زعفرانیه، ونک و… روبرو شوید.

قیمت نگهداری سالمند در منزل

هزینه و قیمت نگه داری از سالمند در منزل با توجه به وظابف و خدماتی که ارائه می دهد، تعیین می گردد. استخدام پرستار سالمند در منزل به رعایت بهداشت فردی افراد سالخورده، انجام فعالیت های بدنی و انجام امور نظافتی منزل کمک می کنند. همچنین با توجه به شرایط سالمندان، پرستاران عزیز با توجه به مهارت و تجربه ای که دارند خدمات گفتار درمانی، فیزیوتراپی، کار درمانی، روانشناسی، برنامه غذایی و سایر خدمات را ارائه می دهد.

در زمینه دستمزد پرستار سالمند در منزل سوالات متعددی وجود دارد، در عین حال برخی از افراد به دلیل برخی از مسائل به دنبال پرستار سالمند ارزان هستند. لازم به ذکر است که شغل پرستار سالمند همانند سایر مشاغل از نرخ و تعرفه مشخصی برخوردار است.

توصیه می کنیم با دریافت مشاوره از موسسه هایی که خدمات پرستار سالمند در کرج و تهران را ارائه می دهند، یک فرد مناسب را برای مراقبت و نگهداری از عزیزان خود انتخاب نمایید. همان طور که ذکر شد تنوع و سطح خدمات پرستار سالمند تهران در منزل بسیار متنوع است. بر این اساس با توجه به مدت دریافت خدمات و شرایط سالمندان قیمت پرستار سالمند مشخص خواهد شد.

قیمت پرستار سالمند در منزل سال ۱۴۰۰ 💰

به صورت کلی باید گفت عدد و رقم ثابت و تعیین شده ای بابت پرستاری سالمند شما دریافت نمی شود و همه چیز بستگی به توافقات طرفین دارد . به زبان ساده تر این شما هستید که باید در هنگام استخدام پرستار سالمند تمامی مواردی که نیاز دارید را بیان کنید . در ادامه برای شما عزیزان جدولی رو در نظر گرفتیم که می تواند برای مرجع در زمینه قیمت پرستار سالمند در منزل مورد استفاده قرار بگیرد . لازم به ذکر است که قیمت هایی که در جدول زیر عنوان شده به تومان می باشد و برای سال ۱۴۰۰ نوشته شده است .

[table id=3 /]

در جدول بالا به صورت کلی شما را با میزان دستمزد انواع پرستار سالمند در منزل آشنا کردیم تا یک قیمت کلی از این خدمات داشته باشید در جدول پایین تعرفه خدمات مازادی که ممکن است نیاز داشته باشید را به صورت ماهیانه برای شما گردآوری کرده ایم . البته لازم به ذکر است که این تعرفه ها به صورت ماهیانه به حقوق پرستار اضافه می شود .

[table id=4 /]

شما باید این فاکتور را هم به یاد داشته باشید. در واقع موضوع این است که پرستار موردنظر شما با مسائل مربوط به پیراپزشکی و همین‌طور مراقبت از سالمند بیمار را نیز در قرارداد خود به‌عنوان یک ویژگی کلیدی داشته باشد. ضمن این که این قیمت ها ممکن است در موارد مشابه در اینترنت کم تر باشند. اما آیا موسسه مورد نظر مجوز های لازم را در این زمینه دریافت کرده است؟ در هنگام بروز مشکل دستتان به جایی بند است؟

استخدام پرستار سالمند

در صورتی که شما قصد استخدام پرستار برای سالمند خود را داشته باشید باید یک بازه زمانی را برای این کار اختصاص دهید . این بدین معناست که برای این کار باید وقت بزارید و در مرحله اول نیاز های سالمند خود را پیدا کنید و سپس با توجه نیاز هایی که دارید نسبت به استخدام پرستار سالمند اقدام نمایید .

با توجه به زمان بر بودن و حوصله سر بودن پروسه استخدام پرستار سالمند ممکن است شما در این مسیر خسته شوید اما مجموعه زردی کلینیک این دشواری ها را آسان کرده ! شما می توانید به راحتی تنها با یک تماس پرستار سالمند مد نظر خود را پیدا و استخدام کنید کافیست با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این زمینه پاسخگو نیاز شما باشند .

در صورتی که جهت استخدام پرستار نیاز به مشاوره داشتید، می توانید با شماره تماس 02144523075 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره دهند.

می توانید در مورد نحوه استخدام این افراد، قیمت، مزایا و همینطور خدماتی که به عنوان امور پزشکی، آشپزی، نگه داری، روان درمانی و… نیز ارائه می شود اطلاعات لازم را کسب کنید.

پرستار سالمند در منزل

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل

 • مراقبت و نگهداری از سالمند : اصلی ترین وظیفه ای که پرستار سالمند به عهده دارد مراقبت و نگهداری از سالمند شما می باشد . در بعضی از سالمندان در صورتی که سالمند دچار بیماری زمینه ای باشد این مراقبت باید به صورت ویژه تری صورت بگیرد .
 • نظم بخشیدن به برنامه زمانی دارو ها : پرستار سالمند شما باید از برنامه زمانی دارویی سالمند شما مطلع باشد و سر وقت طبق دستور پزشک مقدار دارو مورد نیاز را به سالمند برای مصرف ارائه کند .
 • رسیدگی به تغذیه سالمند : در سالمندانی که خود توانایی غذا خوردن را ندارند این پرستار است که باید به تغذیه سالم سالمند توجه ویژه ای داشته باشد .
 • ایجاد رفاه برای سالمند : پرستار سالمند باید حس رفاه را در سالمند ایجاد کند به این صورت که در زمان های مقرر با اطلاع قبلی خانواده سالمند را برای گردش به بیرون ببرد .
 • رسیدگی به نظافت و بهداشت سالمند : برخی از سالمندان توانایی رسیدگی به امور شخصی خود را از جمله امور استحمام، دستشویی و شستشوی لباس را ندارند در چنین شرایطی می توان از پرستار کمک گرفت .
 • رسیدگی به امور بهداشت فردی سالمند : بعضی از سالمندان از توانایی پایین جسمانی برخوردار هستند که توانایی انجام ساده ترین امور بهداشتی خود را ندارند که در این شرایط می توان از کمک پرستار بهرهمند شد .
 • رسیدگی به نیاز عاطفی سالمند : در برخی مواقع سالمند به تنهایی زندگی می کند و بیشتر از یک پرستار به یک هم صحبت نیاز دارد . بهتر است که پرستار علاوه بر اینکه به امور مختلف سالمند رسیدگی می کند هم صحبت خوبی نیز برای سالمند باشد .
 • رسیدگی به امور منزل سالمند : در صورتی که سالمند به تنهایی زندگی می کند می توان از پرستار برای رسیدگی به امور منزل نیز کمک گرفت .

البته قطعا هر سالمند با توجه به شرایطی که دارد نیازمند مراقبت های ویژه خود می باشد که در چنین شرایطی وظایف پرستار ممکن است متفاوت باشد که بین پرستار سالمند و خانواده سالمند قابل توافق است .

ویژگی های پرستار سالمند خوب چیست ؟

در هنگام استخدام پرستار سالمند شما باید یکسری ویژگی ها و فاکتور ها را در نظر بگیرید که در ادامه تعدادی از این ویژگی ها به صورت سوالی برای شما نام خواهیم برد :

 • پرستار سالمند مد نظر شما دوره های لازم پرستار و مراقبتی را گذرانده است ؟
 • آیا پرستار مدنظر شما به وظایف و اهمیت حرفه ی خود آگاه است ؟
 • در صورتی که از مراکز پرستاری کمک گرفته اید آیا مرکز مورد نظر شما قابل اعتماد است ؟
 • آیا مرکز پرستاری که برای شما پرستار اعزام کرده به شما نیرو و پرستار پشتیبان معرفی کرده است یا خیر ؟
 • آیا پرستار مورد نظر شما ظاهر و رفتار اجتماعی مناسبی دارا است ؟

اگر به دنبال دریافت خدمات پرستاری برای سالمند خود هستید، زردی کلینیک می تواند به شما در این راه یاری برساند ، ما در زردی کلینیک با بهترین موسسات و مراقبان برای نگهداری از سالمندان همکاری می نماییم و شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات پرستار و نگهدار سالمند در منزل استفاده نمایید. کارشناسان مجموعه زردی کلینیک با توجه به نیازهای سالمند و کارفرما بهترین و مجرب ترین پرستار و مراقب را متناسب با شرایط سالمند اعزام می نماید تا بتواند رضایت 100 درصدی شما را جلب نماید.

در صورت نیاز به مشاوره می توانید با شماره تماس 02144523075 با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

پرستار سالمند مرد یا پرستار سالمند زن

در صورتی که قصد استخدام پرستار را داشته باشید هم می توانید پرستار سالمند زن استخدام کنید هم پرستار سالمند مرد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشد .

پرستار سالمند مرد معمولا برای مراقبت از سالمند مرد استخدام می شود . با توجه به قدرت فیزیکی که مردان دارند می توانند جابجایی سالمند (جابجایی بر روی تخت – استحمام – هدایت بر روی ویلچر و همراهی در هنگام راه رفتن با واکر ) را انجام دهند. البته نکته ای که حائز اهمیت است این است که تعداد پرستاران مرد بسیار پایین است و اکثر پرستاران در منزل را خانم ها تشکیل داده اند .

پرستار زن می تواند هم برای مراقبت از سالمند مرد و هم برای مراقبت از سالمند زن استخدام شود . با توجه به اینکه در ذات خانم ها احساسات بارز تر است می توانند با دلسوزی بیشتری به امور سالمند رسیدگی کنند . همچنین پرستار سالمند زن می تواند در امور منزل نیز به سالمند کمک کند .

البته کمک کردن در امور منزل موردی است که شما می توانید آن ها را در قرارداد قید کنید. مواردی چون فیزیوتراپی و… نیز در بخش خدمات ثبت می شوند. در واقع تمامی اطلاعات با شفاف سازی کامل در پرونده مشتری درج خواهد شد تا درصورت نیاز مجددا از آن ها استفاده گردد.

مزایای استفاده از پرستار سالمند ارزان ✅

به صورت کلی این که شما برای مراقبت از سالمند خود پرستار استخدام کنید مزایای زیادی را در پی خواهد داشت که در ادامه به معرفی چند مورد از این مزیت های می پردازیم :

 • وجود پرستار سالمند باعث می شوند که سالمند در کنار خانواده خود احساس راحتی بیشتری داشته باشد .
 • این که شما پرستار سالمند استخدام کنید تا از سالمند شما در منزل پرستاری کند قطعا خیلی بهتر است از اینکه شما سالمند خود را به خانه سالمندان بفرستید .
 • در صورتی که سالمند در منزل خود و در کنار خانواده از خدمات مراقبتی بهرمند شود قطعا اشتیاق و امید به زندگی بیشتری پیدا می کند .
 • در صورتی که پرستار سالمند داشته باشید قطعا خود شما به صورت مستقیم کنترل بیشتری در مراقبت از سالمند خود دارید .

استخدام پرستار سالمند قطعا ویژگی ها و مزایای خیلی بیشتری دارد که در شما را مجاب به این موضوع کند که نسبت به این کار اقدام نمایید.

پرستار سالمند در سعادت‌آباد

چه چیزی بهترین مؤسسه را متمایز می‌کند؟ موضوعی که باید به آن دقت داشته باشید همین است.

ابتدا یک فیلتر کلی در بین انتخاب‌هایتان در نظر بگیرید. شرکت‌ها و مؤسسات استخدام پرستار سالمندی که بدون مجوز از سازمان بهداشت و وزارت‌های مربوطه هستند را فراموش کنید.

آن ها در صورت رخداد کوچک‌ترین مشکل به‌هیچ‌عنوان پاسخگو نیستند. از طرفی ممکن است حتی در قبال دریافت مبلغی گزاف از شما که آشنا به قیمت‌گذاری در این حوزه نیستید، حتی ارزان‌تر و نازل‌تر هم نباشند.

سعادت آباد نیز یکی از مناطق اصلی است که مشتریان در آن بیشتر درگیر انتخاب پرستار هستند. سایت های زیادی با عنوان پرستار سالمند در سعادت آباد هستند که می توانید آن ها را جستجو کنید.

راهکارهایی برای استخدام پرستار سالمند

موضوعات مهمی وجود دارد و در بررسی بیشتر به این مسئله می‌پردازیم که شما چگونه بهترین قرارداد را با پرستار و یا مؤسسه مربوطه داشته باشید. گاهی شرایط این قراردادها آن‌قدر پیچیده است که شما شاید در ظاهر هیچ موضوع مبهمی مشاهده نکنید.

اما شرکت‌های سودجو از همین روش استفاده می‌کنند تا بر اساس یک سری دستور کارهای متقلبانه هزینه‌های زیادی را از شما دریافت کرده و مسئولیت خود را نیز تا حد ممکن محدود کنند.

شرایط عقد قرارداد استخدام پرستار سالمند

موضوع این است که در بطن قرارداد اطلاعاتی نیاز است که درج شود. در غیر این صورت کلیه مفاد در قرارداد استخدام پرستار سالمند با مشکل مواجه خواهد شد و در واقع شما نه‌تنها خدمات لازم را دریافت نمی‌کنید. بلکه در مقابل مشکلات حقوقی زیادی برای شما به وجود می‌آید و حتی باید هزینه‌های زیادی را در این قبیل پرداخت کنید.

موضوع اول قید نام هر دو طرف و همین‌طور ارائه تمامی مشخصات مربوط به سفارش‌دهنده و سفارش‌گیرنده و شرکت ارائه‌دهنده خدمات است.

شرکت ارائه‌دهنده خدمات باید به طور دقیقی از مهر و کد تأییدیه که توسط سازمان بهداشت دریافت کرده است برای معتبر کردن قرارداد استفاده کنید.

حقوق و مزایای پرستار سالمند

در مورد بررسی حقوق و مزایای پرستار سالمند نیز باید به‌درستی شفاف‌سازی صورت پذیرد. موضوع این است که شرایط پرداخت مورد موافقت طرفین بوده و در نتیجه پرداخت‌ها ممکن است به‌صورت محاسبه روزانه، هفتگی، ماهانه و … باشد.

گاهی نیز برخی شرکت‌ها امکان پرداخت به شیوه محاسبه در انتهای ارائه خدمات را می‌دهند که معمولاً با شک و شبهه‌های زیادی روبرو می‌شود.

موارد اضافه‌ای که توسط پرستار سالمند انجام می‌شود نیز باید حتماً در این قرارداد درج گردد. شرکت‌ها و مؤسسات ارائه خدمات پرستاری برای آن مبنای قیمت‌گذاری دارند. برای کلینیک زردی نیز چنین است. شما می‌توانید تمامی مبناها و تعهدات عملی و انسانی این مؤسسه در قبال سالمند عزیز خود را مشاهده نمایید.

استخدام پرستار سالمند سعادت آباد

نحوه تعیین حقوق و مزایای استخدام پرستار سالمند

در مواردی که حقوق و مزایای استخدام پرستار سالمند متغیر باشد باید به چند اصل و فاکتور توجه کنید:

 • وضعیت جسمانی سالمند شما و روبه‌راه بودن او برای انجام برخی کارهای شخصی
 • مسئله مربوط به پخت‌وپز و ارائه خدمات بهداشتی که برای افراد مسن با سن بالاتر ارائه می‌گردد
 • انجام خدماتی خارج از موارد متداول در موضوع نگه‌داری پرستار از سالمندان

قیمت پرستار سالمند در کرج

خدمات کلینیک زردی در خارج از استان تهران نیز پذیرای مشتریان عزیز می‌باشد. به‌هرحال اگر قصد انتخاب یک پرستار برای سالمند خود در استان البرز و شهرهای کرج را دارید این موضوع توسط این مؤسسه به‌عنوان یکی از خدمات ارائه می‌گرددو وبرای باخبر بودن از قیمت پرستار سالمند در کرج می توانید با کلینیک زردی تماس گرفته و از قیمت پرستار سالمند در کرج مطلع شوید.

به‌طورکلی این خدمات بسته به درخواست مشتری در هر نقطه از کرج انجام می‌گردد و قطعاً یکی از موضوعات مهمی که احتمالاً سالمند شما هم به‌واقع به آن نیاز خواهد داشت خدمات پزشکی و مواردی چون اجرای دستورات پزشکان است.

بالاخره با افزایش سن انسان بیش‌ازپیش به داروها و درمان‌های شیمایی و پزشکی وابسته می‌شود. بخش اصلی خدمات کلینیک زردی مربوط به همین موضوع می‌باشد.

ارائه خدمات پزشکی پرستار سالمند

مسئله بعدی در مورد شفاف‌سازی مؤسسه در مورد ارائه خدمات پرستار سالمند در منزل است. در بسیاری از مواقع مشاهده شده که افراد پرستاری را استخدام می‌کنند که پس از مدتی فعالیت متأسفانه متوجه این موضوع خواهند شد که شخص موردنظر آشنایی به علوم پزشکی و موارد بهیاری را ندارد.

مواردی چون:

 • اجرای دستورات پزشکی و درمانی
 • استعمال به‌موقع داروها و نسخه‌های پزشکان
 • انجام لاواژ و گاواژ
 • تزریقات عضلانی و وریدی در صورت نیاز و دستور پزشک به‌صورت صحیح
 • کنترل مکرر مواردی چون فشارخون، قند خون، ضربان قلب و همین‌طور نظارت بر دمای بدن
 • سرم تراپی و مراقبت‌های لازم از سوند برای سالمندانی که کنترل ادرار ندارند.

قیمت پرستار سالمند کرج

خدمات مراقبت از سالمندان در منزل در استان تهران

سالمندانی که به‌تنهایی زندگی می‌کنند معمولاً شرایط سختی خواهند داشت آن ها نیاز به یک همراه دارند و عموماً انجام مواردی که روی روحیه آن ها تأثیر مثبت خواهد گذاشت بسیار حیاتی است.

به طور مثال پیاده‌روی و همین‌طور خواندن کتاب و همراهی او برای پیاده‌روی حتی بیرون از فضای ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها می‌تواند مواردی باشد که بسیار حائز اهمیت است. ضمن این که شما می‌توانید استخدام یک پرستار از او بخواهید تا فعالیت‌های بدنی سالمند را تا حد نیاز افزایش داده و او را در انجام فعالیت‌های حرکتی یاری کند.

کمک به تحرک و انجام حرکات کششی موجب بهبود وضعیت جسمانی در سالمندان می‌شود و قطعاً بخش مهمی از وظایف و ارکان مورد بررسی برای قیمت پرستار سالمند در کرج ودیگر شهرهای البرز همین موضوع است.

استخدام پرستار سالمندان آلزایمری

در بعد روان‌شناسی استخدام پرستار سالمند مسئله مهم است. عطوفت در رفتار و همین‌طور استفاده از تکنیک‌های روانی تماماً مواردی است که شما باید از یک پرستار انتظار داشته باشید.

اگر با یک فرد آلزایمری در سنین بالا برخورد کرده باشید احتمالاً می‌دانید که در بسیاری از موارد ممکن است یک اشتباه جان آن ها را به خطر انداخته و آن ها را دچار مشکل کند. موضوع مهم این است که در مراقبت و پرستاری از شخص آلزایمری باید وسواس بیشتری را به خرج دهید.

مؤسسه زردی کلینیک افرادی را به شما معرفی می‌کند که در این زمینه کادری مجرب را به خدمت درآورده و آن ها می‌توانند با انجام یک سری پارامترهای علمی و روان‌شناسی با شخص سالمند شما رفتاری درست و درخور وضعیت او داشته باشند.

مواردی چون کمک به آن ها در شرایط روحی که مضطرب هستند و یا این که مدام در مورد موضوعی صحبت می‌کنند و چیزی را فراموش کرده‌اند، هم کلام شدن با فرد آلزایمری و همین‌طور مرور خاطرات او می‌تواند راهکارهای درمانی و حتی جلوگیری از مشکلات شدیدتر باشد.

پرستار سالمند در کرج

اگر ساکن استان البرز و شهر کرج هستید احتمالا نیاز دارید که یک پرستار در این منطقه انتخاب کنید. از طرفی نیز دغدغه تان این است که هر موقع که لازم بود پرستار در محل حضور داشته باشد و به دنبال استخدام پرستار از استان تهران نیستید.

زردی کلینیک به شما این امکان را می دهد تا در استان البرز و کرج نیز پرستاران سالمند را استخدام کنید. تمامی خدمات دقیقا مشابه مواردی که در تهران به خدمت گرفته می شوند است.

ضمن این که می توانید در مورد استخدام پرستار سالمند در کرج در همین لینک اطلاعات لازم مربوط به قیمت و هزینه را برررسی نمائید. بعلاوه که در شهرهای اطراف نیز این امکان برای مشتریان وجود دارد.

انتخاب پرستار سالمند آشنا به ابزارهای پزشکی

فشارسنج، قند سنج و دستگاه‌های مربوط به تست ضربان قلب و … از جمله مواردی هستند که حتماً پرستار شخص سالمند شما باید نحوه استفاده از آن ها را به‌خوبی آموخته باشد.

به‌هرحال به این موضوع توجه داشته باشید که معمولاً افراد با کهولت سن و همین‌طور عدم جذب داروها و شربت‌های شیمایی نیاز به تزریق‌های وریدی و همین‌طور عضلانی خواهند داشت.

پرستار سالمند، موردنظر شما باید به علوم مربوط به تزریق نیز آشنایی کامل داشته باشد.

چک کردن لحظه‌ای شرایط سالمند شما، بررسی مواردی چون سرگیجه، دردهای قفسه سینه و تشخیص بموقع و اطلاع به پزشک در صورت نیاز مواردی حیاتی است که در بخش مهمی مربوط به تجربه فرد موردنظر شما خواهد بود.

استخدام پرستار سالمند + قیمت

خدمات تخصصی پرسـتار سالـمند در منزل

قطعاً وجود ویژگی‌های علمی درمانی مانند فیزیوتراپی برای بهبود عملکرد سیستم بدن و عضلانی و اسکلت‌بندی سالمندان یک نکته کلیدی است. متأسفانه دیده شده که با سپردن افراد مسن به سرای سالمندان عملکرد بدن آن ها در جهت حرکت به شکل بسیار تلخی افت پیدا کرده و حتی امکان جابه‌جایی و ایستادن را ندارند. فعالیت‌های فیزیوتراپی در این بخش مؤثر است.

تغذیه سالمندان – مهم و حیاتی

یک شرط مهم دیگر که برای نگه‌داری از سالمند در منزل، باید حتماً آن را به‌خاطر داشته باشید و در بخش قرارداد خود ذکر کنید مربوط به موارد تغذیه‌ای می‌باشد.

استفاده از غذاهای سالم و کم کالری، بدون چربی و تا حد ممکن بدون قند و مواد افزودنی مضر می‌تواند سلامت سالمند شما را تضمین کند. این همان مسئله‌ای است که پرستار کودک درصورتی‌که مسئولیت تهیه غذای فرد مسن را بر عهده دارد باید به آن توجه ویژه داشته باشد.

از چه مراکزی پرستار سـالـمند انتخاب کنیم؟

همیشه در انتخاب خدمات بخصوص در کشورمان به یک موضوع مهم دقت کنید. دست شما در پیگیری یک موضوع باید باز باشد و این که بتوانید به‌خوبی در هنگام بروز هرگونه رخداد و مشکل پیگیری‌های لازم را انجام دهید. حتماً در هنگام استخدام پرستار به مرکزی مراجعه کنید که مجوزهای رسمی فعالیت را در زمینه پرستاری از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کرده باشد.

به‌هرحال مؤسسات غیرمجاز و متفرقه زیادی هستند که کارشان صرفاً در زمینه‌های خالی‌کردن جیب مشتریان است.

عقد قرارداد با پرستـار سالـمند بیمار

موضوع مهم دیگر بیمه بودن تمامی پرستارانی است که توسط مؤسسه کلینیک زردی به شما معرفی می‌شوند.

این امر سبب می‌شود تا به شما اثبات گردد که تمامی فعالیت‌های این برند معتبر بوده و در صورت بروز هرگونه رخدادها حوادث مسئولیت‌های فعالیت و موارد مربوط به اداره کار، رفاه و تأمین اجتماعی نیز رعایت شود.

در واقع عقد قرارداد با شرکت یا مرکز پرستاری مسئله‌ای مهم بوده و شما باید از آن ها درخواست کنید به‌صورت کتبی این قرار دادنامه را تنظیم کرده و در زمان ارسال پرستار نزد شما آورده تا از تمامی موارد و مفاد مربوط به مبایعه اطلاع کسب کنید.

در نهایت هزینه پرستار نیز بسته به زمان کاری، روزهایی که قرار است این کار را برای شما انجام دهد و خدمات آن در چه زمینه خواهد بود ممکن است متغیر باشد که توضیحات و بخشی از آن را در همین صفحه می‌توانید بیابید.

در صورت نیاز شرایط فسق قرارداد طرفین نیز باید قید گردد. بالاخره ممکن است نارضایتی شما و شرایط خاص برای پرستار موجب شود که این موضوع نیاز شود.

قرارداد استخدام پرستار سالمند

نگه‌داری از پرسـتار سالـمند به‌صورت شبانه‌روزی

اگر عازم سفر هستید و می‌خواهید سالمندتان را به یک پرستار مطمئن بسپارید و امکان نظارت نیز ندارید. حقتان است که بیش‌ازپیش نگران باشید. بالاخره این شرایط بسیار خاص بوده و در این وضعیت شما باید به چند مسئله مهم توجه داشته باشید.

شرکتی که نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌کند در این حالت امین شماست و قطعاً فرد سالمند نیز مانند امانتی به کارکنان و پرستاران زردی کلینیک سپرده می‌شود و امکان برقراری تماس در هر لحظه هم با این پرستاران و هم با شرکت وجود دارد. می‌توانید تمامی اطلاعات لازم را از آن ها جویا شده و در صورت نیاز نسبت به رفع و حل برخی موارد نیز اقدام نمایید.

امکان استخدام پرستار سالمند توسط مؤسسات این امر در سراسر کشور به دو صورت کلی از نظر مدت‌زمان از یکدیگر تخصیص داده می‌شوند. یکی از آن ها پرستاری‌های پاره‌وقت و مورد بعدی پرستاری از سالمند به‌صورت شبانه‌روزی است. در این وضعیت نیز باید محدوده فعالیت و همین‌طور مسئولیت پرستار را مشخص کنید. در غیر این صورت باید به دنبال شرکتی دیگر باشید که خدمات شبانه‌روزی را نیز ارائه می‌دهد.

ضمن این که شما امکان انتخاب پرستار سالمند کرج و خارج از استان تهران را نیز خواهید داشت.

استخدام پرستار سالمندان در شرایط کرونایی

مسئله آخری که در مورد آن بحث خواهیم کرد مربوط به انتخاب پرستار آن هم در شرایط خاص کرونایی است. این بیماری قطعاً برای طیف مسن و افراد سالمند و سالخورده بسیار خطرناک‌تر خواهد بود.

در مورد این موضوع مؤسسه کلینیک زردی موظف است تا تمامی پرسنل خود را با گذراندن تست‌ها و آزمایش‌های بیماری کووید 19 نسبت به ارائه خدمات پرستاری در منزل مطمئن سازد.

در این مورد نیز اطمینان خاطر داشته باشید که مشکلی رخ نخواهد داد و آن ها از نظر سلامت جسمانی و روحی در بهترین وضعیت هستند. در مورد دیگر بیماری‌های واگیردار نیز تمامی پرستاران مطابق قوانین وزارت بهداشت مورد تست و ارزیابی قرار گرفته و سپس برای انجام این خدمات به استخدام این شرکت در می‌آیند.

امتیاز شما page