اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران

اگر قصد اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران را دارید، احتمالاً به‌اندازه کافی در اینترنت جستجو نموده و حالا می‌خواهید با آنالیز کلی، در نهایت یک مرکز ارائه خدمات کرایه دستگاه فتوتراپی را بررسی کنید و از آن سرویس دریافت کنید. اجازه دهید ذهنتان را بخوانیم، برای انتخاب چنین دستگاهی احتمالاً چند فاکتور برای شما جز اولویت است. اولین مسئله ایمنی این دستگاه و کیفیت آن خواهد بود. به‌هرحال سیستم فتوتراپی، الکترونیکی و ساخته دست انسان است. اگر مدل و نوع آن بادقت انتخاب نشود، می‌تواند موجب بروز خطرات و عارضه‌های جانی شود. مسئله دوم قیمت خواهد بود. اجاره روزانه این دستگاه نرخ مشخصی دارد. اما در برخی موارد بیش از حد معمول ارزان و تعدادی از سرویس‌دهنده‌ها و شرکت‌های اجاره دستگاه زردی نیز قیمت‌های نجومی ارائه می‌دهند که هر دوی این موارد غیرمعمولی است.

اولویت سوم، سرعت عمل مؤسسه در ارسال دستگاه به محلی است که شما می‌خواهید و صدالبته یک تبصره مهم یعنی پشتیبانی و خدمات پس از تحویل دستگاه که بسیار اهمیت دارد . احتمالاً پرسش‌های زیادی در ذهن شما وجود دارد، در مورد کارکرد این دستگاه، مشکلاتی که ممکن است هنگام استفاده با آن مواجه شوید و یا حتی چگونه از سیستم فتوتراپی استفاده کنید. ما در ادامه به مقایسه نوع نور این دستگاه‌ها و تکنولوژی بکار رفته در آن‌ها می‌پردازیم. همین‌طور راه حلی نیز برای کرایه آسان فتوتراپی به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قیمت اجاره دستگاه زردی شرق تهران

مشکلات شایع استفاده‌کنندگان با دستگاه‌های زردی نوزاد

دستگاه‌های فتوتراپی بیش از نیم‌قرن است که در صنعت پزشکی برای درمان زردی مورداستفاده قرار می‌گیرند. این ابزارها به طبع در کنار مزایا معایب و عوارض هرچند اندکی نیز برای بیماران خواهند داشت. البته برخی عوارض وابسته به شرایط نوزاد و نوع و تکنولوژی ساخت دستگاه به وجود می‌آید و در تمامی دستگاه‌ها چنین مواردی دیده نشده است. (مثلا برخی مدل‌ها قدیمی و دارای لامپ‌های کم‌توان و پرمصرف هستند.) در ادامه ما قصد راهنمایی در خصوص رفع مشکلاتی را داریم که ممکن است شما با دستگاه‌های فتوتراپی داشته باشید.

دستگاه‌های فتوتراپی در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شود، دسته‌بندی ثابت و پرتابل برای آن در نظر گرفته شده و نمونه ثابت در بیمارستان‌ها و خانه‌ها قابل‌استفاده است. تعداد لامپ‌های دستگاه ثابت از مدل‌های پرتابل بیشتر بوده و محفظه‌ای از شیشه UV برای جلوگیری از انتشار امواج مضر نیز روی آن تعبیه گردیده است. نقص و خرابی این دستگاه‌ها معمولاً مشروط به لامپ، اتصالات داخلی از جمله ترانس و دکمه استارت خواهد بود. در چنین مواردی ابتدا بهتر است تمامی اتصالات دستگاه را چک کنید. معمولاً بیشتر دستگاه‌های فتوتراپی دارای ابزار کنترل سلامت و عمر لامپ هستند. می‌توانید ازروی آن چک کنید که آیا لامپ به‌تازگی تعویض شده است یا خیر.

لامپ‌هایی از تاریخ انقضاء آن‌ها گذشته باشد هیچ بهبودی برای فرزند شما حاصل نمی‌کنند و حتی ممکن است سبب بروز عارضه‌های پوستی و مشکلات بیشتری در بدن نوزادان شوند.

مراقبت‌های پزشکی در زمان درمان زردی با فتوتراپی

ایکتر، زردی یا یرقان در واقع پروسه زرد شدن پوست نوزاد در اثر بالا بودن سطح بیلی‌روبین در خون می‌باشد. از جمله مسائل و امراض شایع پس از تولد نوزاد است و به طور معمول اگر روند درمان درستی طی شود، هیچ مشکلی برای نوزادتان ایجاد نخواهد کرد. در 60 درصد از نوزادانی که تازه‌متولدشده‌اند و 80 نوزادان نارس به وجود می‌آید و برای درمان آن باید از ترکیب شیر خشک و دستگاه فتوتراپی استفاده کنید. میزان زردی با آزمایشات مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر خفیف نبوده و شدت پیدا کند لازم است که کودک تحت مراقبت‌های ویژه قرار بگیرد. نور دستگاه فتوتراپی به بیلی‌روبین موجود در خون اکسیژن اضافه می‌کند و این باعث می‌گردد که ماده خطرناک بیلی‌روبین آسان‌تر در آب حل شود. در نهایت پروسه دفع آن توسط کبد انجام خواهد شد. اما در هنگام استفاده از دستگاه زردی لازم است که به نکات زیر توجه داشته باشید:

بهتر است هر دو ساعت یک‌بار درمان را قطع کرده و به مدت 30 دقیقه به نوزاد شیر بدهید. البته این محدوده زمانی تا حدودی بستگی به نوع دستگاه، سطح بیلی‌روبین نوزاد و همین‌طور شرایط فیزیکی و وزنی کودک خواهد داشت. بهتر است هر نیم ساعت یک‌بار پوزیشن کودک را زیر نور دستگاه تغییر دهید. منبع نور باید در فاصله استاندارد از نوزاد قرار بگیرد. اسهال یکی از عوارض این بیماری است و معمولانمی تواند عاملی برای نگرانی شما باشد.

سؤالات متداول والدین حین درمان زردی کودک

بالاخره به‌وجودآمدن چنین بیماری در کودک تازه‌متولدشده به حدی ترسناک است. اما نباید در این مورد نگرانی داشته باشید. اگر کودک شما به اسهال دچار شده است سعی کنید زودبه‌زود پوشکش را تعویض کنید. دست‌های خود را بشویید و از دادن خوراکی‌های شیرین به کودکتان امتناع کنید. به روش‌های درمان سنتی توجهی نکنید. صرفاً موجب بروز اختلال در روند درمان فرزندتان می‌شوند. همین‌طور پوشک‌های آلوده را درون نایلون قرار داده و سپس در سطل زباله خارج از خانه بیندازید.

شیر خشک یک جایگزین مناسب و مؤثر برای درمان سریع‌تر زردی است بهتر است 8 تا 10 بار در هر 24 ساعت، کودک شما توسط آن تغذیه شود. به علائم کمبود آب بدن در نوزاد خود دقت کنید. گود افتادگی و ورم چشم‌ها، خشکی و التهاب پوست، رنگ‌پریدگی و نداشتن اشک حین گریستن را به‌خوبی بررسی کنید. در این موارد با پزشک معالج تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید. ناحیه تناسلی کودک شما نیز باید دارای پوشش مناسب باشد، معمولاً پوشک‌های یک‌بارمصرف بهترین گزینه هستند. در زمان درمان با دستگاه فتوتراپی از لوسیون‌ها، کرم‌ها، وازلین و هر نوع پماد دیگری استفاده نکنید. اجازه دهید روند درمان به طور معمول طی شود. زردی نوزاد شما ممکن است عوارض دیگری نیز داشته باشد که حتی در اینترنت نیز در مورد آن اطلاعی یافت نشود، این موارد را با پزشک در میان بگذارید. البته مشاورین مراکز اجاره فتوتراپی نیز می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

بهترین کلینیک اجاره دستگاه زردی شرق تهران

کدام دستگاه فتوتراپی زردی بهتر است؟

به طور کلی در هنگام اجاره دستگاه زردی نوزاد بهتر است به سراغ مدل‌هایی بروید که توسط برندهای معتبر ساخته و تولیدات جدیدتر بازار هستند. دستگاه فتوتراپی باید نصب و راه‌اندازی آسان و بدون مشکلی داشته باشد. ترجیحاً از نور آبی استفاده کرده و همین‌طور طول عمر لامپ را نیز به شما نشان دهد. مدل‌های قدیمی‌تر این امکان را ندارند و معمولاً استفاده از آن‌ها ریسک بوده و به‌هیچ‌عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

نزدیک بودن بیش از حد آن به بدن کودک می‌تواند آسیب‌زا باشد. انتظار می‌رود که شرکت ارائه‌دهنده خدمات اجاره و کرایه دستگاه زردی، به شما آموزش نصب و راه‌اندازی آن را شرح داده، دفتر ثبت گارانتی و طول عمر دستگاه را به همراه داشته و همین‌طور قیمت‌گذاری اصولی و مناسبی نیز انجام دهد.

کدام برند دستگاه زردی بهتر است؟

جمع بندی نهایی

به بیش از حد ارزان بودن قیمت اجاره این دستگاه‌ها در برخی مراکز مشکوک شوید. از طرفی نباید مؤسسات بنا به بازی با کلمات نظیر دستگاه‌های خاص، مدل‌های پرمیوم و … از شما هزینه اضافه‌ای دریافت کنند. همین‌طور اگر هنوز نگرانی‌تان پابرجاست، ترجیح ما این است که همواره در دوره درمان کودک خود با پزشک متخصص اطفال در تماس باشید و هر لحظه وضعیت فرزند خود را چک کنید. عموماً لازم است که شدت تابش نور فتوتراپی حداقل ۱۲ میکرووات باشد.

چگونه نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران اقدام کنیم ؟

چنانچه شما ساکن شرق تهران هستید و به اجاره دستگاه زردی نوزاد برای درمان نیاز دارید می‌توانند از خدمات زردی کلینیک برای دریافت و کرایه انواع دستگاه‌های زردی معتبر استفاده نمایند. کارشناسان ما با توجه به توضیحاتی که شما از نوزاد خود می دهید بهترین دستگاه را معرفی می‌کنند و شما با اجاره آن می توانید درمان امن تر را در منزل داشته باشید. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09193212281 تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *