اجاره دستگاه زردی نوزاد در شیراز

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شیراز – قیمت فوق العاده با شرایط استثنایی

زردی نوزاد به عارضه ای گفته می شود که در برخی از مواقع باعث می شود به صورت جدی والدین و نوزادان دچار این عارضه شوند و برای سلامت نوزاد مشکل ایجاد کند . در نوزادانی که به دنیا آمده اند و داران وزن طبیعی بوده اند بیش از 70 درصد آنها با این عارضه دست و پنجه نرم می کنند .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شیراز

در نوزادانی که دارای کمبود وزن هستند همچنین نوزادانی که پیش از موعد متولد شده اند این آمار به 80 درصد افزایش پیدا کرده است . با توجه به همین موارد درمان زردی نوزاد دارای اهمیت ویژه ای و نباید درمان این عارضه به تعویق بیافتد .

احتمال زردی نوزاد در نوزادانی که وزن کمتر از دو کلیو و پانصد گرم دارند (2.5-) و یا اینکه زودتر از موعد یعنی 37 هفتگی به دنیا آمده با توجه به اینکه نوزاد نارس به حساب می آیند بیشتر است .

تشخیص زردی نوزاد

همانطور که پیش تر نیز گفته شد زردی نوزاد جزء عارضه ای هایی است اکثر والدین متوجه این عارضه در نوزاد خود می شوند و نسبت به درمان آن با اجاره دستگاه زردی نوزاد می کنند .

اصلی ترین راهی که می توان تشخص داد نوزاد دچار زردی شده و نیاز به درمان دارد این است که نوزاد را به بیمارستان برده و درجه نوزاد را بر اساس آزمایش خون مشخص کرد .

تشخیص زردی نوزاد از روی پوست

با توجه به اینکه خونگیری از نوزاد کاری بسیار دشوار است اخیرا دستگاه هایی به بازار با نام بیلی روبین متر عرضه شده که با استفاده از دستگاه ها دیگر نیازی به خونگیری از نوزاد نیست و با اسکن از روی پوست نوزاد می توان زردی نوزاد و درجه زردی نوزاد را به راجتی تشخیص داد .

البته میان آزمایش خون و تشخیص به وسیله ی بیلی روبین متر ممکن است اختلافاتی وجود داشته باشد مثلا مشتریانی که در شرکت ما هر دو روش را برای تعیین درجه زردی نوزاد استفاده کرده اند در این دو روش 4 درجه اختلاف وجود داشته و به همین علت روش خونگیری از نوزاد روش دقیق تری برای تشخیص زردی نوزاد است .

علائم زردی نوزاد چیست ؟

در صورتی که نوزاد شما به زردی مبتلا شده باشد در همان روز های اولیه تولد علائم خود را نشان می دهد ، از جمله اولین علائمی که نوزاد از خود نشان می دهد زرد شدن پوست و سفیدی چشم نوزاد است . در مراحل اولیه زردی سر و گردن نوزاد را در بر می گرد و کم کم تمام بدن نوزاد را در بر می گیرد و گسترش پیدا می کند . در برخی نوزادان زردی باعث می شود تا نوزاد دچار خستگی و سوءتغذیه شود .

عوارض عدم درمان زردی نوزاد

در صورتی که درمان زردی نوزاد به تعویق بیافتد می تواند سبب این شود که آسیب های جبران ناپذیری به نوزاد وارد شود عوارضی همچون فلج مغزی، عقب ماندگی ذهنی، حملات صرعی، اشکال در تعادل حرکتی، ناهنجاری های دندانی و ناشنوایی اشاره کرد . تمامی این بیماری ها در صورتی که نوزاد شما به آن ها مبتلا شود قابل درمان نیست و باعث می شود نوزاد شما در آینده دچار مشکلات گوناگون گردد . توصیه ما به شما این است که با اجاره دستگاه زردی نوزاد در زمان مناسب نسبت به درمان اقدام کنید .

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *