آیا اجاره دستگاه زردی نوزاد صرفه اقتصادی دارد ؟

آیا اجاره دستگاه زردی نوزاد صرفه اقتصادی دارد ؟

اجاره دستگاه زردی نوزاد یکی از مقرون به صرفه ترین روش درمان زردی نوزاد به شمار می رود . شما می توانید با اجاره دستگاه زردی نوزاد از این موضوع مطمئن شوید که زردی نوزاد شما با کمترین هزین و سریع ترین زمان ممکن بهبود پیدا می کند .

درمان زردی نوزاد توسط راه ها و روش های مختلفی صورت می گیرد که هر کدام از آن های دارای مزایا و معایب منحصر به خود هستند . در ادامه برخی از روش های درمانی را به صورت موردی نام برده و در انتهای مقاله هر کدام را توضیح می دهیم .

انواع روش درمان زردی نوزاد :

  • خریداری کردن دستگاه زردی نوزاد
  • اجاره دستگاه زردی نوزاد از کلینیک و شرکت ها
  • بستری کردن نوزاد در بیمارستان
  • درمان زردی به روش طب سنتی

در بالا لیست روش های درمانی که در کشور برای درمان زردی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد را برای شما نام بردیم در ادامه قصد داریم تا به صورت مختصر به معرفی هر کدام از این موارد بپردازیم .

خرید دستگاه زردی نوزاد :

دستگاه های درمانی که برای درمان زردی نوزاد استفاده می شوند دستگاه فتوتراپی نام دارد . دستگاه فتوتراپی دارای قیمت بالایی بوده و خرید دستگاه فتوتراپی هزینه سنگینی را برای شما در پی خواهد داشت . مدت زمانی که شما برای درمان زردی نوزاد خود از این دستگاه استفاده می کنید بین دو تا سه روز است و با توجه به این مورد خرید دستگاه زردی نوزاد کاری غیر مقرون به صرفه به شمار می رود .

بستری کردن نوزاد در بیمارستان برای درمان زردی :

در این روش درمانی شما نوزاد خود را برای درمان در بیمارستان بستری می کنید . از جمله معایبی که این روش درمانی دارد این است که میان مادر و نوزاد تازه به دنیا آمده فاصله و دوری ایجاد می شود و نوزاد به جای تغذیه از شیر مادر خود از شیرخشک تغذیه می کند که بسیار مضر است .

بستری کردن نوزاد در بیمارستان برای درمان زردی نوزاد معایبی دیگری را نیز در پی دارد از جمله اینکه نوزاد در محیط آلوده بیمارستانی قرار می گیرد و همچنین شما علاوه بر پرداخت هزینه ی بیمارستان باید هزینه های جانبی دیگری را همچون هزینه رفت و آمد را پرداخت نمایید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان در منزل :

به صورت کلی سیاست قیمت گذاری شرکت های ارائه دهنده اجاره دستگاه زردی نوزاد به گونه ای است که این روش نسبت به سایر روش ها برای شما ارزان تر تمام شود تا شما مجاب به اجاره دستگاه زردی نوزاد شود و نوزاد خود را در منزل درمان کنید . این روش علاوه بر مقرون به صرفه بودن دارای مزایای دیگری نیز است از جمله اینکه نوزاد در منزل نزد والدین خود درمان می شود و نوزاد می تواند از شیر مادر خود تغذیه کند .

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *