اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج

اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج با قیمت فوق العاده !!

دستگاه زردی نوزاد در کرج راه حلی برای رفع زردی می باشد. زردی نوزاد عارضه ای است که در صورتی که کبد نوزاد کامل شود به تدریج بهبود پیدا می کند . در روز های نخست تولد نوزاد حال چندانی ندارد و بی حال است علاوه بر این شیر مادر هنوز کامل نشده است و همین موارد موجب می شود که نوزاد با چند مک کوتاه از شیر خوردن خسته شود و تغذیه را رها کند ، در صورتی که در روز های اول تولد نوزاد هر چقدر بیشتر از شیر مادر خود تغذیه کند زردی بیشتری از بدن نوزاد خارج می شود . پیشنهاد پزشکان بر این است که نوزاد در روز های اول تولد خود ما بین 8 الی 12 وعده از شیر مادر خود تغذیه کند .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج

در صورتی که به تدریج زردی نوزاد از طریق تغذیه دفع نشود و زردی نوزاد درمان نشود باید برای درمان از دستگاه فتوتراپی استفاده نمود . در صورتی که قصد اجاره دستگاه زردی نوزاد را داشته باشید شرکت زردی کلینیک یکی از بهترین شرکت هایی است که می تواند در این امر به شما یاری برساند .

در روش درمان به وسیله ی دستگاه زردی نوزاد را به صورت برهنه زیر دستگاه فتوتراپی قرار می دهند . دستگاه فتوتراپی دارای تعدادی لامپ با خاصیت ویژه ای است . نور دستگاه فتوتراپی نوری آبی رنگ است که در صورتی که روی پوست نوزاد تابیده شود باعث می شود بیلی روبین موجود در زیر پوست نوزاد از هم شکسته شود و از طریق مدفوع نوزاد دفع گردد .

در برخی مواقع زردی نوزاد دارای درجه ی بالایی است و با استفاده از دستگاه زردی نوزاد امکان درمان نیست (برای درجه زردی 20 به بالا دیگر استفاده از دستگاه فتوتراپی نمیتواند برای درمان کفایت کند) در چنین مواقعی بنا به دستور پزشک از روش های درمانی مختلفی همچون تعویض خون استفاده می شود .

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد کرج

قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی در کرج یا در هر مکان دیگری بر اساس تعداد روز اجاره محاسبه می گردد مثلا برای یک روز به طور معمول اجاره دستگاه بین – تا – هزار تومان متغیر است . قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی در کرج می تواند به فاکتور های زیادی بستگی داشته باشد که در ادامه قصد داریم چند فاکتور را برای شما مثال بزنیم .

  1. یکی از مهم ترین فاکتور هایی که روی قیمت دستگاه تاثیر گذار است تعداد ساعاتی است که لامپ های دستگاه کار کرده است . لامپ های فتوتراپی دارای طول عمر مشخصی هستند و در صورتی که بیش از طول عمر مفید خود کار کنند دیگر تاثیر درمانی خود را از دست می دهند .
  2. در برخی از دستگاه های صاحبین دستگاه به صورت دست ساز تعدادی لامپ و مهتابی به دستگاه های خود اضافه می کنند . این کار علاوه بر این فایده و نتیجه ی مثبتی ندارد می تواند سبب ایجاد خسارت برای نوزاد گردد .
  3. تفاوتی در میان دستگاه های بیمارستانی و دستگاه های خانگی وجود ندارد با این حال برخی از بیمارستان ها به این علت که دارای سابقه فعالیت بسیاری هستند و تبدیل به برند شده اند قیمت اجاره دستگاه زردی را تا چند صد هزار تومان نیز به ازای هر شب ارائه می کنند .
  4. هزینه ارسال و نصب دستگاه زردی نوزاد به عهده فرد اجاره کننده بوده و والدین نوزاد باید این هزینه را نیز به صورت جداگانه پرداخت کنند . در هنگام ارسال دستگاه کارشناسی نیز به منزل شما اعزام می شود تا تمامی توضیحات تکمیلی و چگونگی کار با دستگاه را برای شما توضیح دهد .
  5. برای محافظت از چشم نوزاد در هنگام استفاده از دستگاه باید از چشم بند مخصوص استفاده کند که برخی شرکت های چشم بند را رایگان همراه با دستگاه ارسال می کنند و برخی از شرکت ها نیز هزینه ی جدا برای چشم بند دریافت می کنند.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج

راهنمای اجاره دستگاه زردی اورجینال

در ادامه بحث اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج به موضوع تفاوت دستگاه‌های ارائه شده توسط مؤسسه زردی کلینیک با دیگر موارد مشابه در بازار می‌پردازیم. به‌هرحال به‌طورقطع نمی‌توانیم به شما بگوییم که تمامی مدل‌های موجود در بازار اورجینال نبوده و یا کدام یک کیفیت بهتری دارد.

این مؤسسه سعی کرده است بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌ها، با عملکرد ایده‌ال و مطابق استانداردهای جهانی و پزشکی را فراهم آورد.

از طرفی اگر قصد شما خرید یک دستگاه زردی نوزاد است. باید بدانید که این سیستم‌ها عموماً قیمت بالایی دارند و قطعاً تهیه آن ها برای چند شب به‌هیچ‌عنوان منطقی نیست.

مسئله بعدی این است که دستگاه‌های زردی نوزاد پس از هر بار استفاده باید توسط تکنسین سرویس شده و صحت عملکرد آن نیز تست شود.

تست صحت عملکرد دستگاه زردی نوزاد

تمامی سیستم‌هایی که تحت عنوان دستگاه فتوتراپی در اختیار شما قرار می‌گیرد پیش از ارسال برای شما و نصب آن تست می‌شوند. اما اگر بازهم اطمینان ندارید و ترجیح می‌دهید خودتان این ابزار نوردرمانی را تست کنید. باید چند مسئله را مدنظر داشته باشید.

با بررسی این موارد شما می‌توانید نسبت به عملکرد بهینه دستگاه فتوتراپی مطمئن شوید. در تهیه دستگاه‌های فتوتراپی به اصالت کالا و همین‌طور برندی که آن را تولید کرده توجه ویژه‌ای داشته باشید و حتماً مدل آن را در وب‌سایت مربوط به شرکت سازنده بررسی کنید.

عیب یابی فتوتراپی در کرج

لامپ دستگاه فتوتراپی

در درجه اول ممکن است به‌عنوان اولین بخش که دچار ایراد شده و شما به‌وضوح مشکل را مشاهده می‌کنید (نسبت به دیگر مشکلات مشهودتر است) عدم کارکرد درست لامپ فتوتراپی باشد.

این لامپ ممکن است روشن نشود و این که پس از مدتی قطع و مجدداً وصل شود. در این وضعیت حتماً سیستم دستگاه زردی نوزاد باید تست شود که ممکن است دارای نقص فنی باشد.

یا این که عمر قانونی لامپ به سر رسیده و نیاز به تعویض داشته باشد.

مشکل ترانس در دستگاه زردی نوزاد

این دستگاه‌ها در سیستم عملکرد و انتشار نور خود بخشی به نام ترانس دارند. احتمالاً لامپ دستگاه زردی شما به‌صورت لحظه‌ای روشن شده و پس از مدتی دوباره قطع شود. در این شرایط تعویض ترانس لامپ این مشکل نیز برطرف خواهد شد. در ادامه راهنمای کرایه دستگاه زردی نوزاد در کرج به موضوع رفع مشکل فیوز دستگاه‌های فتوتراپی می‌پردازیم.

مشکلات فنی در دستگاه فتوتراپی

شما نمی‌توانید به‌عنوان یک فرد عادی و ناآشنا به سیستم‌های الکترونیکی خصوصاً فتوتراپی مشکل اصلی و کلیدی روشن نشدن آن را حدس بزنید. بهتر است تمامی موارد را تست کنید. در تکمیل تمام مواردی که موجب خطا در عملکرد این دستگاه می‌شود باید به سوختن و غیرفعال‌شدن فیوز اشاره کنیم.

این اتفاق نیز مکمن است سبب شود که لامپ دستگاه روشن نشود.

همان‌طور که گفتیم ترانس، استارت لامپ و فیوز به‌عنوان قطعات برقی ممکن است دچار مشکل شوند. در این شرایط شرکت اجاره دستگاه زردی نوزاد باید از لامپ‌ها و قطعات باکیفیت برای سرویس این سیستم‌ها استفاده کند. آن ها در قبال عملکرد دستگاه مسئول هستند و درصورتی‌که خدایی نکرده مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد باید پاسخگو باشند.

بهترین درمان برای زردی نوزاد

بارها خاطرنشان شده‌ایم که دستگاه زردی نوزاد بهترین سیستم و ابزار برای درمان قطعی زردی و مشکل بالا بودن بیلی‌روبین در خون می‌باشد.

در این روش هیچ خطری برای کودک شما به وجود نیامده و صرفاً در مقابل یک اشعه با رنگ نور رنگی قرار می‌گیرد که سبب شکستن سلول‌های بیلی‌روبین در بدن شده و پس از مدتی این عارضه را از پوست پاک می‌کند.

درصورتی‌که کودک شما تحت درمان‌های لازم در هنگام زردی قرار نگیرد. عواقب بسیار ناگواری متوجه او خواهد بود.

در نتیجه نسبت به تهیه باکیفیت‌ترین و بهترین دستگاه فتوتراپی اقدام کنید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در البرز

اجاره دستگاه زردی نوزاد در البرز

اگر ساکن استان البرز و شهر کرج هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که به‌جای هزینه‌های اضافه و مراجعه مستمر و مدام و خسته‌کننده به کلینیک‌ها و بیمارستان‌های سطح شهر که این روزها هم در اثر درگیری مردم با بیماری کرونا بسیار شلوغ هستند؛ برای رفع مشکل زردی کودک خود از دستگاه‌های فتوتراپی پیشرفته استفاده کنید.

این دستگاه‌ها قابل‌حمل بوده و در هر شرایطی که شما دسترسی به برق داشته باشید قابل‌استفاده هستند. اجاره دستگاه زردی نوزاد در البرز هم اکنون برای مشتریان عزیز در کمترین زمان ممکن امکان‌پذیر است.

امکان اجاره این سیستم برای دیگر شهرهای اطراف نیز وجود دارد که جهت کسب اطلاعات بیشتر دراین‌رابطه با تیم پشتیبانی کلینیک زردی تماس حاصل فرمایید. مطابق چیزی که خاطرنشان شدیم، مشاوران ما نخست یک اطلاع کلی از اوضاع کودکتان دریافت کرده و پس از آن با بررسی میزان زردی و عدد بیلی‌روبین، مناسب‌ترین دستگاه را به شما پیشنهاد می‌کنند.

قیمت کرایه دستگاه زردی در کرج

بالاخره از هر موضوعی که بگذریم، مسئله قیمت برای ما ایرانی‌ها حائز اهمیت ویژه‌ای است. البته در این مورد حق دارید. شرکت‌ها و کلینیک‌های زیادی هستند که صرفاً با سودجویی تعرفه را فراتر از چیزی که واقعاً باید باشد تعیین می‌کنند.

در این صورت شما باید در مورد مؤسسه موردنظر تحقیقات لازم را به دست آورده و حتماً پیش از دریافت دستگاه به طور مستقیم با آن ها تماس حاصل فرمایید.

موضوع قیمت به سه عامل اصلی بستگی دارد:

  • کیفیت ارائه خدمات و پشتیبانی
  • دستگاه و مدل مربوطه و امکانات آن
  • مدت‌زمان اجاره دستگاه توسط مشتری

مرکز اجاره دستگاه زردی در کرج

در بسیاری از مواقع خدمات ارائه شده توسط یک شرکت مناسب مشتری نخواهد بود. آن ها دستگاه را به شما تحویل می‌دهند و پس از آن دیگر هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرند.

به‌هرحال اگر شما در این مورد کاملاً مبتدی هستید و چیزی نمی‌دانید. تیم مشاوره نخست شما را با انواع دستگاه‌ها آشنا نموده. پس از آن توضیحات لازم را درباره قیمت، مشخصات و همین‌طور نحوه استفاده شرح داده و سپس می‌توانید در صورت لزوم برای نصب و راه‌اندازی دستگاه نیز کمک بگیرید. “زردی کلینیک یکی از چند مراکز اجاره دستگاه زردی در کرج است که موفق به کسب مجوز های لازم در این زمینه از سوی سازمان بهداشت شده.”

خوب قطعاً نوع دستگاه نیز روی قیمت اجاره آن تأثیر می‌گذارد. هر چه دستگاه جدیدتر و از یک مبدأ برند معتبرتر باشد. قطعاً نسبت به نمونه‌های دیگر قیمتش کمی بالاتر است.

مورد آخر نیز کاملاً مشهود است. هزینه اجاره دستگاه زردی نوزاد بر اساس تعداد روز استفاده مشخص خواهد شد.

موارد ایمنی در هنگام استفاده از دستگاه زردی

یک سری موارد ایمنی هم وجود دارد که به‌اختصار در مورد آن ها صحبت می‌کنیم. موضوع استفاده از یک دستگاه الکترونیکی برای درمان زردی نوزاد باید با حساسیت بیشتری باشد.

در زمان استفاده بهتر است که هر ساعت یکبار دمای بدن کودک خود را چک کنید، شدت و میزان تابش نور را بررسی کرده و حتمی از این دستگاه‌ها به همراه یک محافظ برق استفاده فرمایید تا از نوسانات به وجود آمده در سیستم برق مطلع شوید.

این نور یک سری طول موج خاص به بدن می‌تاباند که بیلی‌روبین خون را از بین برده و در نهایت از بدن خارج می‌گردد. پس از هر روز استفاده بهتر است وضعیت ظاهری کودک را بررسی کرده و یا در مورد آن با پزشک معالج مشورت کنید.

دمای اتاق باید 20 تا 24 درجه سانتی‌گراد باشد. کودک جهت تابش بهتر باید لخت باشد. به‌جز پوشک تمامی بدن او در معرض اشعه مستقیم این دستگاه قرار می‌گیرد تا علائم زردی به طور کامل از بدنش رفع گردد.

حتماً از چشم‌بند درست روی چشم استفاده کنید و حواستان باشد که به‌مرورزمان از چشم کودک پایین نیامده و رد نشود.

بهتر است که جهت جلوگیری از هرگونه عارضه پوستی برای کودکتان هر نیم ساعت تا چهل دقیقاً موقعیت او را تغییر دهید.

مشکل دیگر این است که آب بدن نوزاد در زمان نوردرمانی و استفاده از دستگاه فتوتراپی به‌شدت کاهش می‌یابد. در نتیجه هریک ساعت به فرزند خود شیر بدهید.

خدمات اجاره دستگاه فتوتراپی در کرج

نکاتی درباره اجاره دستگاه زردی

توجه کنید که به دلیل استفاده افراد دیگری از دستگاه فتوتراپی نظافت و بهداشتی بودن آن بسیار مهم است. در نتیجه حتماً مطمئن شوید که شرکت مربوطه دستگاه را استریل می‌کند یا خیر.

بهتر است مدت‌زمان مشخصی برای اجاره دستگاه از همان ابتدا تعیین نکنید. البته همکاران ما در این مورد شما را راهنمایی خواهند کرد. اما هیچ پافشاری روی یک دوره زمانی خاص نداشته باشید.

درصورتی‌که علائمی از حساسیت در پوست کودک خود مشاهده کردید به‌هیچ‌عنوان بدون نظر پزشک از دستگاه استفاده نکنید و حتماً تحت مراقبت‌های لازم و حضور مداوم شما در کنار دستگاه باشد.

از جمله مزایای اجاره دستگاه زردی می‌توان به: کاهش مدت‌زمان و هزینه صرف شده و عدم جداکردن والدین و بخصوص مادر از کودک اشاره کرد که هر سه موضوعاتی حیاتی هستند.

خدمات اجاره دستگاه فتوتراپی در کرج

به‌هرحال اگر با مطالعه این مقاله مجاب شدید که دستگاه زردی را در محل اجاره کنید. باید خدمت شما عرض کنیم که پس از تحویل دستگاه کارشناسان ما نحوه نصب، راه‌اندازی و کار این دستگاه را به طور کامل در صورت نیاز به شما توضیح می‌دهند.

یک‌چشم بند استریل نیز برای مشتری ارسال می‌شود تا آن را روی چشم کودک قرار دهد. مطابق نیاز شما تا زمانی که دستگاه مورداستفاده قرار گیرد و نظر پزشک هر تعداد رو باشد، نزد شما خواهد ماند و خبری از عودت فتوتراپی نیست.

بر اساس یک آمار بیش از 80 درصد کودکان رسیده با دوره رشد کامل و 60 درصد کودکان نارس دچار زردی می‌شوند. پس اگر به‌زودی صاحب فرزند می‌شوید بهتر است آمادگی لازم در خصوص این بیماری را داشته باشید. تحقیقات لازم را انجام داده و بهترین مؤسسه اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج را شناسایی کرده تا بتوانید در آینده از خدمات آن استفاده فرمایید.

پیش‌تر می‌توانید نسبت به شرایط اجاره دستگاه، قیمت‌گذاری، ضمانت و خط‌مشی این مؤسسه با پشتیبانی مشورت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *