اجاره دستگاه زردی نوزاد در استان یاسوج

اجاره دستگاه زردی نوزاد در استان یاسوج

از مشکلات در بدو تولد برای نوزادان می توان به زردی اشاره نمود، آمارها نشان داده اند که شصت درصد نوزادان ترم و هشتاد درصد نوزادان نارس در معرض ابتلا به این بیماری هستند. در این حالت اجاره دستگاه زردی نوزاد یکی از سریع ترین و موثرترین روش ها برای بهبود حال نوزاد است. در واقع اگر پزشک موافقت کند می توانید با اجاره دستگاه در مدت زمان خیلی کوتاهی زردی نوزاد را درمان کنید.

اولین قدم در راه درمان زردی نوزاد تشخیص درست و به موقع این عارضه می باشد. والدین باید هوشیار باشند و توجهشان به رنگ پوست نوزاد بیشتر باشد روز شروع زردی نوزاد مهم است اینکه نوزاد در همان ۲۴ ساعت اول تولد، زردی گرفته است که غیر طبیعی است و پاتولوژیک محسوب می‌شود و یا بعد از ۲۴ ساعت اول گرفته است که فیزیولوژیک و طبیعی محسوب می‌شود.

دلایل زردی نوزاد

زردی علل زیادی دارد ولی 4 علت اصلی برای بروز آن وجود دارد. یکی از علل مهم کم کاری آنزیمی در کبد است که می‌تواند همراه با پرخونی نوزاد باشد. این آنزیم گلوکز 6 فسفات دهیدروژناز است که می‌تواند در کودک ایجاد زردی کند. یکی دیگر از علل ناسازگاری گروه خونی مادر و نوزاد است، به عنوان مثال مادر گروه خونی O دارد اما نوزاد گروه خونی B یا A دارد. نوزادانی که گروه خونی‌شان منفی است ولی گروه خونی یا RH مثبت دارند هم دچار چنین مشکلی می‌شوند. عفونت‌های نوزادی نیز یکی دیگر از علل ایجاد زردی در نوزاد است اما یکی از مهم‌ترین علل زردی نوزاد که باید حتما مورد بررسی قرار بگیرد اختلال تیروئید است. زردی نوزادان در اغلب موارد قابل درمان است اما در موارد شدید در صورتی که درمان نشود می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در استان یاسوج

فتوتراپی یا نور درمانی یکی از روش های اصولی برای درمان عارضه زردی نوزاد می باشد. امروزه روش های متعددی برای درمان عارضه زردی نوزاد وجود دارد که هر کدام بنا به شدت بیماری نوزاد توسط تیم متخصص تجویز می شود. در ساده ترین روش که خیلی کاربردی می باشد استفاده از دستگاه نور درمانی می باشد. نور درمانی در زمان های گذشته به صورت سنتی در منازل انجام می شده است اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر این امر تایید شده نیست و از لحاظ پزشکی رد شده است. استفاده از دستگاه برای درمان این عارضه بسیار عملی بوده و در 95 درصد نوزادان پاسخگو می باشد.

همانطور که در ابتدای این بخش گفته شد اجاره دستگاههای زردی نوزاد یکی از روش های قطعی و سریع برای درمان ار بیماری در نوزادان می باشد. دستگاه فتوتراپی با استفاده از نور به حذف و از بین بردن بیلی روبین ها کمک می کند. دستگاههای خانگی با ویژگی های مختلفی و با قیمتهای متفاوت فروخته می شوند. در واقع اجاره دستگاه فتوتراپی یکی از کاربردی ترین روش های درمان زردی نوزاد است که با استفاده از نور، زردی را درمان می کند. از مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش هزینه های درمان به میزان بسیار چشمگیر
  • طول درمان بسیار پایین و مدت زمان کم برای درمان زردی در نوزادان
  • قابلیت حمل و امکان جابجایی دستگاه
  • عدم نیاز به جدا نمودن مادر و نوزاد از یگدیگر
  • عدم اتلاف وقت والدین
  • عدم نیاز به بستری نمودن نوزادان در بیمارستان و جلوگیری از ابتلای نوزاد به بیماری های عفونی در بیمارستان

در صورتی که شما ساکن استان یاسوج هستید و نوزاد شما به عارضه زردی نوزاد مبتلا شده است و بنابر تشخیص پزشک شما نیاز به استفاده از دستگاه فتوتراپی دارید می‌توانید از خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد در یاسوج شرکت ما بهره ببرید. توجه داشته باشید که با توجه به درجه بیماری و نظر پزشک می توان به دو صورت از این دستگاه استفاده کرد.

با اجاره دستگاه زردی نوزاد دیگر نیازی به بستری شدن کودک دلبندتان در بیمارستان ها نمی باشد. برای انجام فتوتراپی در منزل و همچنین اجاره دستگاه زردی نوزاد در استان یاسوج ، متخصصین و کارشناسان ما با توجه به سن، وزن، عدد زردی و برخی دیگر از مشخصات نوزاد شما مناسب ترین دستگاه را جهت درمان سریع معرفی و ارائه خواهند کرد.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *