اجاره دستگاه زردی نوزاد در ارومیه

اجاره دستگاه زردی نوزاد در ارومیه

یکی از روش هایی که برای درمان زردی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد باد از دستگاه فتوتراپی است. یکی از وظایف پزشکان بعد از عمل زایمان این است که نوزاد را از نظر زردی مورد معاینه قرار دهد تو در صورتی که نوزاد دچار زردی شده است مورد قرار بگیرد. زردی نوزاد در همان روز تولد نوزاد ممکن است وجود نداشته باشد و در برخی از نوزادان ممکن است زردی پس از چند روز به سراغ نوزاد بیاید به همین جهت والدین نوزاد باید در روزهای نخست تولد علائم زردی را در نوزاد خود بررسی کنند و یا اینکه طی فاصله زمان های منظم نوزاد خود را برای معاینه نزد پزشک متخصص ببرند تا پزشک نوزاد را از نظر زردی مورد معاینه قرار دهد. در صورتی که نوزاد در همان روزهای نخست تولد خود بهار زه زردی مبتلا شده است باید حتماً مورد درمان قرار گیرد.

درمان زردی نوزاد

بهترین روشی که برای درمان زردی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از دستگاه زردی نوزاد یا همان دستگاه فتوتراپی است که زردی را به صورت قطعی درمان میکند و عوارض جانبی نیز ندارد. یکی از دو راهی هایی که والدین نوزاد در آن قرار خواهد گرفت این است که برای درمان زردی نوزاد فرزند خود را در بیمارستان بستری کنند و یا اینکه نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام کنند نوزاد خود را در منزل درمان کند. اکثر والدین ترجیح می دهند نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی اقدام کنند و نوزاد خود را در منزل خود به دور از محیط آلوده بیمارستانی درمان کنند. اکثر مادران ترجیع می‌دهند به جای اینکه در روزهای نخست تولد فرزند خود را از خود دور کنند و نوزاد خود را در بیمارستان بستری کنند نوزاد خود را در منزل درمان کنند زیرا در روزهای اول بعد از زایمان بدن دچار ضعف جسمانی شدید است امکان رفت و آمد مادر به بیمارستان یا امری نشدنی است و یا کاری بسیار دشوار است پس بهترین کار این است که به جای بستری کردن نوزاد در بیمارستان نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی اقدام نماییم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در ارومیه

اجاره دستگاه زردی نوزاد درمان در منزل نوزاد در آغوش مادر و نزد خانواده خود روند درمان را طی می کند همچنین هزینه‌ای که صرف اجاره دستگاه زردی نوزاد می شود بسیار کمتر از هزینه بستری کردن نوزاد در منزل است. در صورتی که شما ساکن شهر ارومیه هستید و نوزاد شما دچار عارضه زردی شده است می توانید برای اجاره دستگاه زردی نوزاد با کارشناسان شرکت زردی کلینیک تماس حاصل فرمایید.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *