اجاره دستگاه زردی نوزاد در کزج

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تبریز

زردی نوزاد عارضه گفته می شود که میان نوزادان تازه متولد شده شاید اما مشکل این چندان جدی نیست. این که زردی نوزاد عارضه نه چندان جدی است دلیل بر این نیست که نباید نسبت به درمان آن اقدام کرد بلکه این عارضه نیز نیاز به درمان دارد و در صورتی که زردی نوزاد به موقع درمان نشود می‌تواند باعث به وجود آمدن مشکلات جبران ناپذیر شود از جمله این مشکلات می‌توان به مشکلات مغزی دائمی اشاره کرد. شما به عنوان والدین نوزاد باید در چند روز اول تولد نوزاد خود باید به علائم وی توجه ویژه‌ای داشته باشید و در صورتی که علائم زیر را در نوزاد خود مشاهده نموده اید با پزشک نوزاد خود حاصل فرمایید:

 • در صورتی که زردی نوزاد دائماً در حال گسترده شدن باشد و یا شدید تر شود.
 • اگر درجه حرارت بدن نوزاد شما به بیش از ۳۸ درجه سانتیگراد رسید حتماً با پزشک معالج خود تماس بگیرید.
 • در صورتی که زردی پوست نوزاد شما نسبت به گذشته افزایش پیدا کرد با پزشک معالج خود تماس بگیرید.
 • اگر در نوزاد خود مانند درست غذا نخوردن، ایا گریه های شدید را مشاهده نمودید باید با پزشک خود تماس حاصل فرمایید او در این رابطه مشورت بگیرید.

چگونه زردی نوزاد خود را در منزل درمان کنم؟

 • درمان زردی نوزاد با درجه کم

  • در صورتی که زردی نوزاد شما شدید نباشد و درجه بیلی روبین خون نوزاد خفیف باشد بنا بر گفته پزشک نیازی به استفاده از دستگاه فتوتراپی نباشد شما می توانید با انجام کارهایی زردی نوزاد خود را در منزل درمان کنید در ادامه قصد داریم نمونه‌ای از این فعالیت‌ها را برای شما بیان کنید پس در ادامه همراه ما باشید.
  • نور خورشید یکی از مواردی است که می‌تواند برای درمان زردی نوزاد شما مفید باشد پس توصیه می شود نوزاد خود را در کنار پنجره ای که نور آفتاب قرار دارد قرار دهید این کار را می توانید بار در روز در هر بار ۱۰ دقیقه انجام دهید.
  • تا زمانی که زردی نوزاد شما به صورت کامل رفع است معمول به او شیر بدهید زیرا شیر مادر کاهش زردی نوزاد می شود.
 • درمان زردی نوزاد با درجه بالا

  • بنا به گفته پزشک زردی نوزاد شما دارای درجه بالایی باشد باید برای درمان از دستگاه فتوتراپی استفاده نمایید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تبریز

برای درمان زردی نوزاد شما می توانید نوزاد خود را در بیمارستان بستری کنید اما امروزه بسیاری از والدین ترجیح می دهند نوزاد خود را در منزل و با اجاره دستگاه زردی نوزاد درمان کنند. به استفاده از دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد نور درمانی گفته می شود. دستگاه فتوتراپی از خود نوری را تبریز منتشر می کند که با نفوذ به پوست نوزاد باعث از بین رفتن مولکول های بیلی روبین میشود.

در صورتی که شما ساکن تبریز هستید و نوزاد شما مبتلا به زردی نوزاد شده است میتوانید با کارشناسان شرکت زردی کلینیک تماس بگیرید و نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام نمایید و نوزاد خود را در منزل درمان کنید.

 

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *