کرایه دستگاه زردی نوزاد اصفهان

کرایه دستگاه زردی نوزاد اصفهان – قیمت فوق العاده با شرایط استثنایی

در صورتی که نوزاد شما دچار زردی شده باشد قطعا با کلمه ای همچون فتوتراپی یا کرایه دستگاه زردی نوزاد آشنا شده اید . فتوتراپی روشی که در این روش به وسیله ی تابش نوری مخصوص زردی نوزاد را درمان می کنند . نوزاد زمانی دچار زردی می شود که بیلی روبین خون او بالا رفته باشد . بیلی روبین زمانی واکنش نشان می دهد که قسمت آبی طیف نور مرئی در حدود ۴۶۰ نانومتر واکنش نشان می‌دهد . برای درمان نوزاد به وسیله ی فتوتراپی از لامپ های استفاده می شود که نور حدود ۴۶۰ تا ۴۹۰ نانومتر از خود منتشر می کند .

کرایه دستگاه زردی نوزاد اصفهان

اصلی ترین روشی که برای درمان زردی نوزاد استفاده می شود استفاده از دستگاه فتوتراپی است ، والدین نوزاد می توانند نوزاد خود را برای درمان در بیمارستان درمان کنند یا برای درمان نوزاد خود نسبت به کرایه دستگاه زردی نوزاد و درمان در منزل اقدام نمایند . در هر دو صورت برای درمان نوزاد شما باید در معرض تابش نور لامپ های فتوتراپی قرار بگیرد و فرقی در انتخاب روش درمان شما نیست اما در ادامه قصد داریم مزایا و معایب هر کدام را به صورت جداگانه برای شما بیان کنیم .

به صورت کلی دیدگاهی که از گذشته میان افراد وجود داشته این است که در صورتی که نوزاد در بیمارستان بستری شود می تواند روند درمانی بهتری داشته باشد در صورتی که پزشکان بر این باورند در صورتی که بیماری وجود دارد که می توان آن را در منزل درمان کرد نیازی به بستری در بیمارستان نیست .

معایب درمان زردی نوزاد در بیمارستان

  • معمولا محیط های بیمارستان آلوده هستند و ممکن است در صورتی که شما نوزاد خود را در بیمارستان بستری کنید ممکن است به بیماری های مختلفی مبتلا شود .
  • در صورتی که نوزاد در بیمارستان بستری شود میان نوزاد و مادر فاصله ایجاد می شود و نوزادی که به تازگی متولد شده است برای مدتی از مادر خود دور می ماند .
  • یکی از معایب بستری نوزاد در بیمارستان این است که سبب می شود همواره والدین نوزاد و بستگان برای ملاقات نوزاد در رفت و آمد باشند .
  • اصلی ترین دلیلی که باعث می شود والدین نوزاد خود را در بیمارستان بستری نکنند و نوزاد خود را در منزل درمان کند هزینه های بالای بیمارستان است در صورتی که اجاره دستگاه زردی نوزاد بسیار مقرون به صرفه است .

مزایای درمان نوزاد در بیمارستان

برای درمان زردی نوزاد در بیمارستان از دستگاه های فتوتراپی استفاده می شود و نوزاد را داخل دستگاه فتوتراپی قرار می دهند . شرکت هایی که در زمینه تولید لوازم پزشکی فعالیت می کنند دستگاه های فتوتراپی را در دو مدل خانگی و بیمارستانی تولید می کنند یعنی ساختار هر دو نوع دستگاه یکی است اما تفاوت دستگاه در تعداد لامپ های دستگاه است .

انتخاب روش درمانی

در صورتی که بخواهیم نتیجه گیری کنیم که کدام روش درمانی برای درمان مناسب تر است باید بگوییم در صورتی که درجه زردی نوزاد شما بالاتر از 17 درجه بود نوزاد خود را در بیمارستان بستری کنید و در صورتی که درجه زردی نوزاد کمتر از 17 درجه بود می توانید نسبت به کرایه دستگاه زردی نوزاد اقدام کنید و نوزاد خود را در منزل درمان کنید .

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *