اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم

اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم (دستگاه فتوتراپی) – قیمت فوق العاده با شرایط استثنایی

زردی که تقریباً 60 درصد از نوزادان را درگیر می کند ، در صورت عدم درمان می تواند باعث آسیب مغزی یا حتی مرگ شود. در برخی از مناطق محروم که اغلب به تجهیزات پزشکی دسترسی ندارند ، احتمال مرگ نوزادان در این شرایط 100 برابر است. با این حال ، اجاره یک دستگاه زردی نوزاد ارزان قیمت جدید می تواند این تعداد را به شدت کاهش دهد. زردی در اثر تجمع بیلی روبین در جریان خون ایجاد می شود. پوستی که زرد می شود می تواند نشانه آشکاری برای زردی نوزاد باشد. اما این تغییر رنگ گاهی اوقات پنهان است و در صورتی که زردی شدید درمان نشود به کودک آسیب می رساند.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم

اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم ، از جمله روش های درمان زردی است که بسیار مقرون به صرفه بوده و از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد. از هر 10 نوزاد 8 نوزاد علائم زردی را نشان می دهد. بنابراین مهم است که بدانید چه موقع و چگونه آن را غربالگری کنید و در صورت لزوم از دستگاه فتوتراپی مفید و موثر استفاده کنید. در اینجا ، اطلاعاتی را در رابطه با دستگاه فتوتراپی و اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد. با استفاده از ابزارها و آموزش های مناسب ، زردی نوزاد به راحتی قابل کنترل است.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم با قیمت مناسب

اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم و بهره گیری از مزایای دستگاه فتوتراپی بهترین روش درمان زردی یا یرقان می باشد. در صورتی که قصد اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم را دارید می توانید با کارشناسان زردی کلینیک در ارتباط باشید و از خدمات ویژه این مجموعه بهره مند شوید. از خدماتی که برای درمان زردی به والدین محترم ارائه می شود اجاره دستگاه زردی نوزاد است.

زردی شایع ترین بیماری است که نیاز به مراقبت پزشکی و بستری مجدد در بیمارستان دارد. زردی نوزاد به طور معمول یک رویداد خفیف و گذرا است که در هفته های اول زندگی روئت می شود. با این حال ، شناسایی نوزادان مبتلا به زردی که زردی آنها به روش معمولی درمان نمی شود ضروری است. به والدین عزیز توصیه می کنیم با توجه به درجه زردی نوزاد و مشورت پزشک اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم نمایید.

توجه داشته باشید که اگر نوزاد شما در 24 ساعت اول زندگی علائم زردی را از خود بروز دهد باید تحت درمان قرار گیرد. برای رفع زردی نوزاد با استفاده از دستگاه فتوتراپی به اجاره دستگاه زردی در قم نیاز خواهید داشت که والدین محترم می توانند با اجاره این دستگاه از مزایا و فواید آن بهره مند شوند. یرقان یا زردی در ابتدا در سر و گردن نوزاد خود را نشان می دهد سپس به مرور در صورتی که تحت درمان قرار نگیرد به سایر قسمت های بدن هم چون پاها ، اندام های تحتانی و غیره سرایت می کند. از فواید اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم می توان به موراد ذیل اشاره نمود :

  1. استفاده از دستگاه در فضای مناسب خانه
  2. عدم اتلاف وقت والدین
  3. حفظ سلامت نوزاد

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم

با توجه به مزایای دستگاه زردی ، قیمت اجاره آن مشخص می شود. البته قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد ، این مجموعه برای رفاه حال والدین عزیز در تلاش است سود خود را کاهش دهد. علاوه بر موارد ذکر شده قیمت اجاره دستگاه زردی در قم به عواملی مانند تعداد ساعات استفاده از دستگاه ، مدل و برند دستگاه و هزینه های جانبی مانند حمل و نقل دستگاه بستگی دارد. در صورتی که قصد اجاره دستگاه زردی را دارید می توانید با کارشناسان زردی کلینیک تماس بگیرید و اطلاعات لازم در رابطه با خدمات و آخرین قیمت اجاره دستگاه درمان زردی در قم را دریافت نمایید. رفع زردی نوزاد برای والدین محترم بسیار حیاتی است.

دستگاه فتوتراپی در قم

در دستگاه فتوتراپی لامپ های فلورسنت تعبیه شده است که برای درمان زردی ، نوزاد زیر نور لامپ های ذکر شده قرار می گیرد و به مرور زمان زردی رفع می شود. با بالا بودن میزان بیلی روبین در بدن نوزاد زردی نمایان می شود. با اجاره دستگاه فتوتراپی در قم و درمان زردی از بروز آسیب های مغزی به کودک جلوگیری خواهد شد. در صورتی که قصد اجاره دستگاه فتوتراپی در قم را دارید می توانید از خدمات زردی کلینیک بهره مند شوید. اجاره دستگاه فتوتراپی یک روش درمان سریع و مقرون به صرفه است. برای کسب اطلاعات بیشتر با خطوط ارتباطی ۳۲۴۲۶۹۰۱ – 025 و ۰۹۳۰۰۶۸۰۱۴۶ تماس حاصل فرمایید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم – درمان زردی در منزل

زردی نوزاد عارضه ای است که وقتی نوزاد متولد می شود در همان روز های اولیه تولد نوزاد علائم آن دیده می شود . علائم اولیه زردی نوزاد معمولا از روی پوست و در مواردی در سفیدی چشم نوزاد پدیدار می شود . در مراحل اولیه زردی نوزاد سر و گردن نوزاد دچار زردی می شود اما به تدریج سایر قسمت های بدن نوزاد را مانند قفسه سينه، ناحيه شكم، پاها و كف پا و اندام هاي تحتاني را نیز در بر می گیرد . در برخی نوزادان در صورتی که به زردی مبتلا شده باشند باعث می شود نوزاد دچار خستگي مفرط و سوءتغذيه شود.

در صورتی که نوزاد در 24 ساعت ابتدایی حیات و تولد خود این علائم را از خود بروز داد باید حتما میزان بیلی روبین موجود در خون مورد آزمایش و بررسی قرار بگیرد . البته بهترین حالت این است که نوزاد در پنج روز ابتدایی تولد خود تحت مراقبت قرار بگیرد تا زردی نوزاد مورد بررسی و آزمایش قرار گیرد تا والدین نوزاد از سلامت کامل نوزاد خود مطلع گردند .

زردی نوزاد به علت شیر مادر

در برخی نوزادان زردی نوزاد زمانی رخ می دهد که نوزاد به طور کامل از شیر مادر تغذیه نکند و دچار سوءتغذیه شود . در نوزادانی که به روش سزارین به دنیا آمده اند مادر آن ها در هفته های اول تولد نوزاد دارای شیر کمتری هستند و در نوزاد آن ها به دلیل کم بودن شیر مادر زردی در بدن نوزاد پدید می آید . در چنین شرایطی باید تغذیه نوزاد از طریق شیر مادر استمرار داشته باشد تا به تدریج شیر مادر بیشتر شود و کمبود کالری نوزاد جبران گردد و با بهتر شدن حرکات روده نوزاد زردی نوزاد به تدریج از بدن اون خارج می شود .

دسته دوم از کودکانی که به خاطر شیر مادر به زردی دچار می شوند نوزادانی هستند که شیر مادر انها حاوی ماده ای است که باعث می شود آنزيم هاي كبدي و روده اي نوزاد غیرفعال گردد و به همین علت مواد صفراوي را باز جذب می شوند . علت این موضوع این است که روده و کبد نوزاد به صورت کامل رشد نکرده است . در چنین شرایطی باز هم توصیه پزشکان بر استمرار تغذیه نوزاد از شیر مادر است و در صورتی که زردی با این کار درمان نشد و نیاز به تعویض خون بود مراحل درمان انجام پذیرد .

زردی نوزاد شدید

در برخی موارد ممکن است زردی نوزاد به دلیل بیماری کبدی یا ناسازگاری خونی نوزاد با مادر و یا نقص آنزیمی و غیره تشدید شود . وجود یکسری پیش زمینه ممکن است باعث شود نوزاد دچار زردی شدید و غیر طبیعی شود که در ادامه به صورت موردی برخی از آن ها را بیان می کنیم .

  1. در صورتی که نوزاد در همان روز اول تولد خود زرد شود می توان پیش زمینه ای برای تشدید زردی نوزاد باشد .
  2. در صورتی که مادر نوزاد دارای گروه خونی منفی و پدر دارای گروه خونی مثبت باشد می تواند زنگ خطری برای زردی غیر طبیعی باشد .
  3. در صورتی که خانواده دارای کودکی به علت زردی ، خونش عوض شده ، عقب مانده و یا دچار معلولیت شده باشد .
  4. در صورتی که نوزاد همزمان تب داشته باشد یا دچاز تب و بی حالی باشد و نسبت به شیر مادر بی میل باشد .
  5. در صورتی که زردی نوزاد شیدید بوده و دست و پای نوزاد را در بر بگیرد و یا نوزاد بیش از 10 الی 7 روز زرد باشد .
  6. یکی از مواردی که می تواند پیش زمینه ای برای ایجاد زردی در بدن نوزاد گردد این است که وزن نوزاد در هنگام تولد کمتر از حد نرمال یعنی دو و نیم کیلو گرم (2.5) باشد .

اجاره دستگاه زردی نوزاد برای درمان

در صورتی که فرزند شما علائم اولیه زردی را از خود نشان دهد و بیلی روبین نوزاد شما مورد آزمایش قرار گیرد و پزشک معالج متوجه شود که نوزاد شما به عارضه زردی مبتلا شده است درمان زردی را به وسیله ی دستگاه فتوتراپی به شما پیشنهاد خواهد کرد . در برخی نوزادان که زردی نوزاد بیش از حد معمول و غیر طبیعی دارند زردی نوزادشان به وسیله ی تعویض گروه خونی انجام می شود .

برای درمان زردی نوزاد والدین دو راه پیش روز دارند : 1 – راه حل اول این است که نوزاد در بیمارستان بستری شود . 2 – راه حل دوم اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان در منزل است .

امروزه اکثر والدین ترجیح می دهند نوزاد خود را در منزل درمان کند علت نیز این است که والدین می توانند در کل طول درمان در کنار فرزند دلبند خود باشند و بهتر از هر پرستار و پزشک دیگری از فرزند خود مراقبت کنند .

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *