اجاره دستگاه فتوتراپی

اجاره دستگاه فتوتراپی - اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه فتوتراپی – اجاره دستگاه زردی نوزاد

در صورتی که بیلی روبین موجود در بدن نوزاد به سطحی غیر طبیعی برسد به زردی نوزاد مبتلا شده است . برای درمان زردی نوزاد از روش به نام فتوتراپی استفاه می شود . فتوتراپی را می توان این گونه معنی کرد که لامپ های دستگاه فتوتراپی نوری را از خود منتشر می کنند که باعث شکستن بیلی روبین موجود در بدن نوزاد می شود و باعث می شود این بیلی روبین به وسیله مدفوع یا ادرار نوزاد دفع شود .

برای درمان زردی نوزاد راه و روش ها مختلفی وجود دارد که اکثر آنها دارای عوارض و خطر های بسیاری هستند . اجاره دستگاه فتوتراپی را می توان بهترین و بی خطر ترین روش درمانی ای عارضه دانست علت این موضوع نیز این است که این روش کمترین خطر و عوارض را دارد یا میتوان گفت هیچ گونه عوارضی را برای نوزاد به دنبال نخواهد داشت .

زردی نوزاد باید به موقع تشخیص داده شود تا هرچه سریع تر برای درمان آن اقدام شود و برای درمان دستگاه زردی اجاره شود . در صورتی که تشخیض این عارضه به تعویض بیافتد می تواند عوارض جبران ناپذری را مانند فلج مغزی، عقب ماندگی ذهنی، حملات صرعی، اشکال در تعادل حرکتی، ناهنجاری های دندانی و ناشنوایی را به جای بگذارد .

معرفی مجموعه شما

برای معرفی مجموعه خود در زردی کلینیک می توانید با شماره تماس 09192317131 تماس حاصل فرمایید . . .

معرفی مجموعه شما

برای معرفی مجموعه خود در زردی کلینیک می توانید با شماره تماس 09192317131 تماس حاصل فرمایید . . .

معرفی مجموعه شما

برای معرفی مجموعه خود در زردی کلینیک می توانید با شماره تماس 09192317131 تماس حاصل فرمایید . . .

معرفی مجموعه شما

برای معرفی مجموعه خود در زردی کلینیک می توانید با شماره تماس 09192317131 تماس حاصل فرمایید . . .

معرفی مجموعه شما

برای معرفی مجموعه خود در زردی کلینیک می توانید با شماره تماس 09192317131 تماس حاصل فرمایید . . .

معرفی مجموعه شما

برای معرفی مجموعه خود در زردی کلینیک می توانید با شماره تماس 09192317131 تماس حاصل فرمایید . . .

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد

برای درمان زردی نوزاد دستگاه های فتوتراپی در انواع مختلفی قابل ارائه هستند و به همین علت تعرفه مشخصی برای اجاره دستگاه زردی نوزاد وجود ندارد. یکی از فاکتورهای مهمی که در قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی تاثیر گذار است لامپ های است که در ساخت دستگاه استفاده شده است. علاوه بر این چراغ هایی که در دستگاه فتوتراپی استفاده می شود دارای یک طول عمر مشخصی است و در صورتی که از زمان مفید خود بیشتر استفاده شود خاصیت درمانی خود را از دست میدهد و دیگر غیر قابل استفاده است و شرکت‌هایی که در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد ارائه خدمات می کنند باید به صورت دوره ای لامپهای دستگاه های خود را تعویض نمایند.
در میان شرکت های موجود شرکت هایی به چشم می خورد که با تعرفه پایین خدمات ارائه می کنند ، این شرکتها معمولاً نسبت به تعویض دوره ای لامپهای دستگاه فتوتراپی اقدامی نمی‌کنند و همین امر موجب می شود لامپ ها خاصیت درمانی نداشته باشند و استفاده از این دستگاه ها عملا بی فایده است.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرستان ها

یکی از مهمترین خدماتی کرد شرکت زردی کلینیک ارائه می دهد اجاره و ارسال دستگاه زردی نوزاد به سایر شهرستان ها است. در حال حاضر زردی کلینیک در تمامی مناطق و محله های استان تهران خدمت رسانی می کند و نسبت به ارسال دستگاه زردی نوزاد اقدام می کند،اکنون این شرکت قصد دارد خدمات خود را گسترش داده و این خدمت را یعنی اجاره دستگاه فتوتراپی را به سایر شهرستان ها نیز ارائه کند. در ادامه قصد داریم به معرفی چند استان که در آن ارائه خدمات می کنیم بپردازیم.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شیراز

در صورتی که ساکن شهر شیراز هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در شیراز را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در اردبیل

در صورتی که ساکن شهر اردبیل هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در اردبیل را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در ارومیه

در صورتی که ساکن شهر ارومیه هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در ارومیه را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در اصفهان

در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در اصفهان را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج

در صورتی که ساکن شهر کرج هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

در صورتی که ساکن شهر شهریار هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم

در صورتی که ساکن شهر قم هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در قم را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در ایلام

در صورتی که ساکن شهر ایلام هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در ایلام را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در بوشهر

در صورتی که ساکن شهر بوشهر هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در بوشهر را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تبریز

در صورتی که ساکن شهر تبریز هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در تبریز را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در مشهد

در صورتی که ساکن شهر مشهد هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در مشهد را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران

در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و برای درمان نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اجاره دستگاه زردی نوازد تماس حاصل فرمایید . . .

زردی نوزاد چیست

زردی نوزاد چیست

قبل از اجاره دستگاه زردی نوزاد اول باید بدانیم که زردی نوزاد چیست ؟ زردی نوزاد عارضه ای است که در اکثر نوزادانی که به تازگی متولد شده اند رخ می دهد . اکثر افراد فکر می کنند که زردی نوزاد یک بیماری است اما باید به این نکته توجه کنید که زردی نوزاد جزء بیماری ها محسوب نمی شود بلکه یک عارضه به شمار می رود .

در بدن ما انسان ها زمانی که گلبول های قرمز پیر می شوند نوعی ماده به نام بیلی روبین از آن ترشح می شود . این ماده در بدن تمامی افراد وجود دارد و توسط کبد پردازش و به وسیله مدفوع و ادرار دفع می شود . در نوزادان با توجه به این که کبد آن ها هنوز به مرحله تکامل نرسیده است بیلی روبین موجود در خون آن به زیر پوست نوزاد رفته و باعث زرد شدن پوست نوزاد می شود به این عارضه در نوزاد به اصطلاح زردی نوزاد گفته می شود .

اصلی ترین علامت این عارضه زرد شدن رنگ پوست نوزاد است البته این عارضه دارای علائم دیگری نیز همچون زرد شدن پوست ، سفیدی چشم و همچنین تغییر رنگ ادرار به زرد پررنگ گاهی هم قهوه ای که بتدریج است .

درمان زردی نوزاد چیست ؟

درمان زردی نوزاد

درمان زردی نوزاد

برای درمان زردی نوزاد باید از دستگاه فتوتراپی استفاده نمود . برای استفاده از دستگاه فتوتراپی دو راه برای والدین وجود دارد . راه اول این است که نوزاد خود را برای درمان در بیمارستان بستری کنند و راه حل دوم این است که با اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل اقدام به درمان نوزاد خود نمایند .

امروزه والدین با توجه به این که اجاره دستگاه فتوتراپی مزایای بسیاری را در اختیار آن ها قرار می دهد ترجیح میدهند تا با اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان نوزاد خود در منزل اقدام کنند مزیت هایی همچون :

  • برای زردی نوزاد شما می توانید با اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد خود را در منزل خود و تحت نظارت خود درمان کنید و نیازی به این ندارید که نوزاد خود را در بیمارستان درمان کنید .
  • درمان زردی نوزاد با استفاده از دستگاه فتوتراپی بسیار سریع تر رخ می دهد و دوره درمان کمی نیاز دارد .
  • در صورتی که با اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل درمان شود . فرزند شما از محیط آلوده بیمارستانی دور است .
  • از مزیت های اصلی اجاره دستگاه فتوتراپی می توان به این مورد اشاره کرد که مادر و نوزاد تا انتهای دوره درمان نزد یکدیگر هستند و نیازی نیست تا مادر نوزاد از هم جدا شوند .
  • اجاره دستگاه فتوتراپی هزینه بسیار مقرون به صرفه تری نسبت به بستری کردن نوزاد در بیمارستان دارد علاوه بر این در هزینه هایی مانند هزینه ی رفت و آمد نیز صرفه جویی می شود .

برخی از سوالات متداول :

سوالات اجاره دستگاه فتوتراپی

  1. نحوه قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی چگونه است ؟ در هنگامی که شما درخواست خود را برای اجاره دستگاه فتوتراپی ثبت می کنید ما علاوه بر دستگاه یک کارشناس خبره و مجرب را ارسال می کنیم تا نحوه قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی را به شما آموزش دهد .
  2. قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی در کرج چقدر است ؟ قیمت های اجاره دستگاه فتوتراپی بر اساس مدت زمان است و به ازای هر 24 ساعت محاسبه می شود و محدوده ی جغرافیایی شما روی قیمت آن تاثیری ندارد .
  3. نور دستگاه فتوتراپی برای چشم نوزاد مضر است ؟ در هنگامی که نوزاد برای درمان درون دستگاه قرار می گیرد از چشم بند برای محافظت از چشم نوزاد استفاده می شود . البته نوعی دیگر از دستگاه فتوتراپی وجود دارد که برای درمان نیازی به استفاده از چشم بند نیست و نور دستگاه ضرری برای چشم نوزاد ندارد البته باید حتما دقت کنید که نوع آن نوع بدون چشم بند باشد .