برای جلوگیری و پیشگیری از زردی نوزاد چکار کنیم ؟

برای جلوگیری و پیشگیری از زردی نوزاد چکار کنیم ؟

برای پیشگیری و جلوگیری از زردی نوزاد بهترین روشی که می توانید از آن استفاده کنید این است که نوزاد به صورت مداوم و مستمر از شیر مادر خود تغذیه کند . طبق آماری که درباره ی زردی نوزاد در دست است نوزادانی که بعد از تولد به صورت مناسب از شیر مادر خود به حد کافی تغذیه می کنند کمتر در معرض خطر ابتلا به زردی قرار دارند .

در صورتی که شما به عنوان والدین نوزاد دوست دارید تا نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا نشود می بایست بعد از تولد نوزاد به صورت مستمر به نوزاد خود شیر دهید تا نوزاد شما از تغذیه کامل برخوردار باشد .

بهتر است در هنگام تولد نوزاد تا حداقل 3 ماهگی نوزاد برای پوشش نوزاد از رنگ زرد استفاده نکنید . پوشاندن لباس زرد به نوزاد علاوه بر اینکه سبب می شود شما نتوانید زردی نوزاد خود را تشخیص دهید . درصد ابتلا به زردی را نیز تشدید می کند . پس توصیه می شود تا از پوشاندن لباس زرد به نوزاد خود اجتناب کنید .

اجاره دستگاه زردی نوزاد برای درمان زردی نوزاد :

امروزه بهترین روشی که برای درمان زردی نوزاد استفاده می شود اجاره دستگاه زردی نوزاد است . دستگاه زردی نوزاد به دستگاه فتوتراپی نیز شهرت دارد .

دستگاه فتوتراپی توسط شرکت های داخلی و خارجی معتبر تولید و فروخته می شوند . با توجه به پیشرفت تکنولوژی دستگاه های فتوتراپی با آخرین تکنولوژی های روز طراحی و تولید می شوند .

دستگاه ها فتوتراپی دارای قیمت بالای چند ملیونی است . با توجه به اینکه شما فقط چند روز به این دستگاه نیاز دارید منطقی به نظر نمی رسد که شما برای چند روز همچین هزینه بالایی را پرداخت نمایید .

برای درمان زردی نوزاد به وسیله دستگاه فتوتراپی شما می توانید برای اجاره دستگاه زری نوزاد اقدام کنید ، این روش مقرون به صرفه ترین روشی است که برای درمان زردی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد .

شرکت اجاره دستگاه زردی نوزاد :

در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد شرکت ها و کلینیک های زیادی آماده ارائه خدمات به شما هستند . در هنگام انتخاب شرکت اجاره دستگاه زردی نوزاد شما باید به این نکته توجه کنید که شما باید به پشتیبانی و سابقه شرکت ارائه دهنده توجه کنید ، همچنین باید به این نکته توجه کنید که دستگاه های مورد استفاده شرکت از آخرین تکنولوژی های روز برخوردار باشد .

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *