قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد چگونه محاسبه می شود ؟

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد چگونه محاسبه می شود ؟

یکی از متداول ترین سوالاتی که در هنگام تماس تلفنی از مشاوران کلینک زردی پرسیده می شود مربوط به قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد است . این سوال یکی از سوالات مهمی است که در هنگام اجاره دستگاه زردی نوزاد ذهن والدین نوزاد را به خود مشغول می کند .

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد را شرکت ها و کلینیک هایی که این خدمت را ارائه می دهند بر اساس فاکتور هایی همچون هزینه دستگاه محاسبه کرده و روی اجاره دستگاه زردی نوزاد قیمت گذاری می کنند .

به طور معمول شرکت های ارائه دهنده اجاره دستگاه فتوتراپی به صورت روزانه تعرفه گذاری می کنند . با توجه به درجه زردی نوزاد شما و اینکه نوزاد شما چقدر باید از دستگاه فتوتراپی استفاده نماید قیمت دستگاه بر اساس تعداد روز محاسبه می گردد .

اجاره دستگاه زردی نوزاد مقرون به صرفه ترین روش درمانی است که توسط والدین مورد استفاده قرار می گیرد . با توجه به اینکه دستگاه فتوتراپی دارای قیمت بسیار بالای چند ملیونی است خرید دستگاه زردی نوزاد به هیچ عنوان به عنوان راهکار پیشنهاد نمی شود . علاوه بر بحث هزینه شما فقط چند روز به استفاده از این دستگاه نیاز دارید و بعد مدتی که نوزاد شما بهبود پیدا کرد دیگر نیازی به استفاده از این دسگاه نیست به همین دلیل اجاره دستگاه زردی نوزاد روش منطقی تری به شمار می رود .

درمان زردی با اجاره دستگاه زردی نوزاد :

در صورتی که تصمیم به اجاره دستگاه زردی گرفته اید باید بگوییم که بین تمامی گزینه های موجود برای درمان زردی نوزاد بهترین روش را انتخاب کرده اید .

در طول مدتی که دستگاه زردی نوزاد در اختیار شما است شما می توانید از آن استفاده نمایید .

در صورتی که شما زردی کلینیک را برای درمان زردی نوزاد خود و اجاره دستگاه زردی نوزاد خود در نظر گرفته باشید می توانیم خیال شما را از بابت قیمت و تعرفه های اجاره دستگاه آسوده کنیم .

زردی کلینیک کلیه خدمات درمانی که برای اجاره دستگاه زردی نوزاد به آن احتیاج خواهید داشت را در اختیار شما قرار می دهد .

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد :

قیمت اجاره دستگاه زردی نوزاد در استان ها و شهرستان های غیر از تهران تفاوتی در قیمت گذاری نیست بلکه هزینه حمل و نقل به لیست هزینه های اجاره دستگاه زردی نوزاد اضافه خواهد شد

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *