عواملی که باعث تشدید عارضه زردی نوزاد می شود

عواملی که باعث تشدید عارضه زردی نوزاد می شود

همانطور که می دانید برای درمان عارضه زردی نوزاد موثرترین راه استفاده از دستگاه فتوتراپی می باشد. اجاره این دستگاه یک روش موثر برای درمان خانگی نوزاد است. روش اجاره کردن دستگاه فتوتراپی به دلیل مدیریت هزینه از نظر اقتصادی برای والدین به صرفه می باشد. اگر شما می خواهید در هزینه های درمانی نوزاد خود صرفه جویی کنید می توانید به جای بستری کردن نوزاد در بیمارستان از دستگاه فتوتراپی در منزل استفاده کنید.

در مورد اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل

فتوتراپی یک روش درمانی قطعی برای عارضه زردی نوزاد می باشد که هم در بیمارستان و هم در منزل قابل انجام است. این دستگاه با تابش نور با طول موج مناسب باعث می شود تا بیلی روبین بدن نوزاد تجزیه شود و از راه مدفوع یا ادرار دفع شود. یکی از روش های آسان و قطعی برای درمان زردی استفاده از دستگاه فتوتراپی است که می توانید آن را در منزل اجاره کنید. این موضوع باعث می شود تا در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

فتوتراپی یک روش سریع و زودبازده می باشد ، شما می بایست دستگاه متناسب با میزان زردی نوزاد خود را از شرکت های معتبر نظیر زردی کلینیک اجاره کنید.

عواملی که باعث زیاد شدن زردی می شوند:

4 عامل اصلی در این بین وجود دارد که باعث تشدید عارضه زردی نوزاد می شود.

  • ناسازگاری خون مادر و فرزند
  • کم کاری آنزیم گلوکز 6 فسفات دهیدروژناز در کبد
  • عفونت های ادراری
  • اختلالات تیروئید و زردی ناشی از شیر مادر

صرف نظر از مواردی که گفته شد یکی از روش های عالی برای درمان این عارضه فتوتراپی است ، این دستگاه در انواع مختلف طراحی و تولید شده است که باعث می شود تا شما بتوانید این عارضه را از بدن نوزاد خود خارج کنید. این دستگاه با لامپ مخصوص خود باعث می شود تا بدن نوزاد بتواند بیلی روبین اضافه را دفع کند. شرکت زردی کلینیک یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده دستگاه زردی نوزاد می باشد که شما می توانید با شرکت تماس گرفته و به راحتی و با هزینه کم دستگاه را برای سه شب اجاره کنید.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *