برای اجاره دستگاه فتوتراپی از کدام شرکت اقدام کنیم؟

برای اجاره دستگاه فتوتراپی از کدام شرکت اقدام کنیم؟

زمانی که زردی نوزاد توسط پزشک مربوطه محرز شد نیاز به دستگاه فتوتراپی خواهید داشت تا درمان را شروع کنید. چرا که به تعویق انداختن روند درمان می تواند برای نوزاد خطرآفرین باشد. اجاره دستگاه فتوتراپی زمانی توجیه دارد که شما بخواهید نوزاد را در منزل تحت درمان قرار دهید. این موضوع بستگی به نظر پزشک مربوطه دارد ، پزشک اگر اجازه نگه داری نوزاد در منزل را بدهد شما می بایست به دنبال اجاره دستگاه باشید تا بتوانید درمان نوزاد خود را آغاز کنید.

سرویس اجاره دستگاه فتوتراپی

این سرویس شامل خدمات مختلفی می باشد که شرکت ارائه دهنده دستگاه فتوتراپی به شما ارائه می کند. شرکت اجاره دهنده دستگاه فتوتراپی علاوه بر اجاره دستگاه خدمات مختلفی اعم از: تست زردی نوزاد ، نصب و راه اندازی رایگان دستگاه ، مشاوره رایگان برای انتخاب دستگاه مناسب ، آموزش استفاده از دستگاه ، پوشش کامل مناطق مختلف ، ارسال رایگان ، پشتیبانی تلفنی و حضوری 24 ساعته و … را ارائه می هد.

شما اگر به دنبال اجاره دستگاهی هستید که بتوانید درمان نوزاد خود را آغاز کنید بهتر است از شرکتی اقدام کنید که به صورت همه جانبه نیازهای شما را مرتفع کند. انتخاب درست باعث می شود تا خیال شما از بابت خدمات پس از ارائه نیز راحت باشد.

اندازه گیری دقیق زردی نوزاد

با توجه به میزان عارضه نوزاد دستگاه مناسب انتخاب می شود. بدون در نظر گرفتن میزان عدد زردی نوزاد نمی توان دستگاه مناسبی را برای درمان انتخاب نمود. در غیر این صورت وقت و انرژی و همچنین هزینه ی شما به هدر خواهد رفت. اگر می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید بهتر است ابتدا درجه زردی و نوع آن را تشخیص دهید. این امر به عهده پزشک می باشد و با اعلام میزان و درجه زردی نوزاد به شما می توانید بهترین دستگاه را انتخاب کنید.

فواید تست زردی نوزاد با دستگاه بیلی روبین متر

این دستگاه برای تعیین دقیق عدد زردی نوزاد کاربرد دارد. دستگاه به گونه ای است که نیاز به خون گیری ندارد و به راحتی قابل انجام است. روش کار بدین صورت می باشد که شما می بایست دستگاه را بر روی پیشانی نوزاد قرار داده تا میزان بیلی روبین بدن نوزاد اندازه گیری و تعیین شود. این دستگاه کمتر از یک دقیقه نتیجه را به شما نمایش می دهد.

استفاده از مشاورین رایگان در هنگام اجاره دستگاه

یکی از خدمات مهمی که یک شرکت اجاره دهنده دستگاه فتوتراپی به شما ارائه می دهد مشاوره رایگان می باشد. شما می توانید به راحتی با شرکت مربوطه تماس گرفته و از مشاوره رایگان برای اجاره دستگاه بهره مند شوید. پس از تعیین میزان زردی و همچنین نوع آن ، اطلاعات را به شرکت اجاره دهنده داده تا آنها بهترین دستگاه را برای شما انتخاب کنند. هر گونه سوال در مورد نصب و راه اندازی دستگاه به صورت رایگان پاسخ داده می شود. معمولا شرکت اجاره دهنده اطلاعات زیر را باید به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد:

  • نصب و راه اندازی دستگاه
  • روش استفاده از دستگاه
  • نحوه جمع آوری دستگاه پس از پایان درمان و بهترین شرایط استفاده

زمانی که دستگاه نیاز به عیب یابی داشته باشد شرکت موظف است که این کار را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد و اگر نیاز به تعویض دستگاه باشد آن را به صورت رایگان برای شما تعویض کند. بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که خدمات بالا را به صورت حرفه ای به شما ارائه کند.

قیمت دستگاه به چه صورت محاسبه می شود؟

باید توجه داشته باشید که قیمت دستگاه به صورت روزانه محاسبه می شود. اگر شما دستگاه را برای سه شب اجاره کنید نرخ آن بر حسب نرخ ارائه شده توسط شرکت محاسبه می شود. خیلی از شرکت ها با نرخ ارزان دستگاه را به والدین اجاره می دهند اما سرویس دهی ضعیفی دارند. شما می توانید برای اجاره دستگاه زردی نوزاد از شرکت زردی کلینیک اقدام کنید. شرکت زردی کلینیک دارای یک تیم باتجربه در زمینه مشاوره می باشد و تمامی دستگاه ها را با بهترین قیمت اجاره می دهد. شما با توجه به نیاز خود می توانید بهترین دستگاه را برای چندین شب با قیمت مناسب اجاره کنید. خدمات اعلام شده در بالا توسط شرکت مربوطه به صورت کامل ارائه می شود.

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *