اجاره دستگاه زردی نوزاد در ایلام

اجاره دستگاه زردی نوزاد در ایلام

در صورتی که نوزاد شما با زردی متولد شده باشد باید شما به عنوان والدین نوزاد بلافاصله پس از تولد نوزاد را برای درمان زردی نزد پزشک معالج ببرید تا روند درمان زردی نوزاد آغاز گردد. زردی نوزاد در صورتی که برای درمان پیگیری صورت نگیرد می تواند یک بیماری خطرناک برای نوزاد باشد شما باید به عنوان والدین نوزاد نسبت به درمان سریع زردی اقدام کنید در صورتی که درمان زردی به تاخیر بیفتد ممکن است آسیب ها جبران ناپذیری را به جای بگذارد و باعث یک عمر پشیمانی برای والدین شود. در نقطه مقابل در صورتی که زردی نوزاد تشخیص داده شود و والدین نوزاد نسبت به درمان سریع نوزاد اقدام کنند زردی نوزاد خطر آنچنانی ندارد و قابل درمان است.

درمان زردی نوزاد با دستگاه فتوتراپی

برای درمان زردی نوزاد معمولاً از دو روش استفاده می شود در ادامه قصد داریم به معرفی این دو روش درمانی بپردازیم.

  1. روش اول این است که نوزاد را در بیمارستان برای درمان بستری کنیم . این روش دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است اما با توجه به معایبی که این روش درمانی دارد اکثر والدین ترجیح می دهند نوزاد خود را به جای بیمارستان در منزل درمان کنند ، معایبی از جمله هزینه های بالا همچنین آلوده بودن محیط بیمارستانی باعث می شود که روش درمان زردی نوزاد در بیمارستان مورد استقبال والدین قرار نگیرد.
  2. روش دومی که معمولاً والدین ترجیح می دهند از این روش درمانی استفاده کنند روش درمان زردی نوزاد با استفاده از اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان در منزل است. استفاده از دستگاه زردی نوزاد در منزل یکی از بهترین روش ها برای درمان زردی نوزاد است در این روش به صورت قطعی زردی درمان میشود و عوارض جانبی نیز برای نوزاد ندارد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در ایلام

همانطور که پیشتر نیز گفته شد امروزه اکثر والدین ترجیح می دهند نوزاد خود را در منزل و با استفاده از دستگاه زردی نوزاد درمان کنند والدین می‌توانند در منزل و با تماس با شرکت زردی کلینیک نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام نمایند. زمانی که شما با شرکت زردی کلینیک تماس می گیرید کارشناسان ما به صورت کامل شما را با مراحل اجاره دستگاه زردی نوزاد آشنا می کند و به تمامی سوالات شما در زمینه درمان زردی نوزاد پاسخ خواهند داد.

در صورتی که ساکن ایلام هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است و میخواهید نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام کنید می توانید با کارشناسان شرکت زردی کلینیک برای اجاره دستگاه زردی نوزاد تماس حاصل فرمایید .

1.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *