اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار – قیمت فوق العاده با شرایط استثنایی

در صورتی که نوزاد شما به زردی نوزاد مبتلا شده است و پزشک نوزاد شما تشخیص داده است که نوزاد شما باید برای درمان زردی اقدام کند باید با یکی از روش ها موجود نسبت به درمان نوزاد اقدام کنید . اصلی ترین روشی که برای درمان زردی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد اجاره دستگاه زردی نوزاد است . درمان زردی نوزاد چه در منزل صورت گیرد و چه در بیمارستان همگی به وسیله ی دستگاه فتوتراپی انجام می شود .

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

در صورتی که ساکن شهریار هستید و نوزاد شما به عارضه ی زردی مبتلا شده است می توانید برای درمان زردی نوزاد می توانید از شرکت زردی کلینیک اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و دستگاه فتوتراپی نمایید. در این صورت تنها کافیست با شرکت زردی کلینیک ارائه کننده مدرن ترین دستگاه های فتوتراپی از طریق خطوط ارتباطی ۴۴۵۲۳۰۷۵ – ۰۲۱ و ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱ تماس حاصل فرمایید.

در نوزادانی که کامل به دنیا آمده اند و از نظر فیزیکی مشکل خاصی در هنگام تولد نداشته اند به طور معمول یک الی دو روز به صورت برهنه با پوشک و با چشم بند یک یا دو روز داخل دستگاه فتوتراپی قرار می گیرد تا زردی نوزاد درمان شود . دستگاه فتوتراپی دارای لامپ های مخصوصی مهتابی شکل است که نور UV از خود منتشر می کنند این نور ذرات بیلی روبین موجود در بدن نوزاد را شکسته از از طریق مدفوع نوزاد از بدن خارج می گردد .

زردی های نوزاد نادر

زردی های نوزادی که دارای درجه متوسط هستند معمولا توسط این دستگاه درمان می شود و نیازی به روش های درمانی دیگری نیست . این روش درمانی از اوايل دهه 1970 رواج داشته است و توسط پزشکان برای درمان مورد استفاده قرار می گرفته است . در صورتی که نوزادان درجه زردی متوسط داشته باشند با اجاره دستگاه زردی نوزاد درمان می شوند و در صورتی که دچار زردی نوزاد نادری شده باشند باید از دیگر روش های درمانی از جمله تعويض خون استفاده نمود .

درجه زردی نوزاد مناسب

در صورتی که بخواهیم بک درجه حدودی را ببان کنیم که باید در این درجه نست به درمان اقدام شود باید بگوییم در صورتی که نوزاد شما دارای درجه زردی بیش از 10 است باید نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی اقدام کنید و نوزاد خود را درمان کنید .

در صورتی که درجه زردی نوزاد کمتر از 10 باشد نیازی به استفاده از این روش یعنی اجاره دستگاه زردی نوزاد نیست . در درجه زردی بالا تر 20 معمولا پزشکان تعویض خون را برای نوزاد تجویز می کنند . این درجه زردی با احتساب این که وزن نوزاد چقدر است و چند روز از تولد او گذشته است محاسبه و ارائه می گردد .

علت پدید آمدن زردی نوزاد

در نوزادان سالم زردی نوزاد زمانی اتفاق می افتد که سطح بیلی روبین در خون نوزاد افزایش پیدا می کند . بیلی روبین ماده شیمیایی است که زمانی پدید می آید که گلبول های قرمز پیر و از بین می روند . در نوزادان بیلی روبین بیشتر است زیرا تعداد گلبولهاي قرمز حامل اکسيژن در بدن نوزاد ها بیشتر است .

بیلی روبین در بدن تمام افراد موجود است و کبد انسان بیلی روبین را از طریق مدفوع دفع می کند اما با توجه به اینکه کبد نوزادان هنوز نابالغ است نمی تواند این بیلی روبین را دفع کند و به زیر پوست نوزاد هدایت می شود و ابتدا از سر نوزاد شروع می شود و به صورت تدریجی از گردن نوزاد تا پاهای نوزاد گسترش پیدا می کند .

در صورتی که قصد دارید برای درمان زردی نوزاد نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام کنید می تواند از شرکت زردی کلینیک بهره بگیرید. اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار و دیگر مناطق کشور، در زردی کلینیک امکانپذیر است.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد در خانه

موضوع اول در مورد انتخاب یک شرکت جهت دریافت خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد، توجه به موقعیت مکانی مؤسسه می‌باشد. در واقع لازم است که دستگاه زردی ظرف مدت‌زمان کوتاهی به دست شما برسد. ازیک‌طرف در درمان زردی کودک یک ساعت هم مهم است.

پس به طور مثال اگر ساکن شهریار یا هر منطقه دیگری هستید می‌بایست این دستگاه را در نزدیکی محله خودتان اجاره کنید. نخست این موضوع و موضوع دیگر این که مسئله سرویس و رفع ایرادات این دستگاه‌ها نیز مهم است. به‌هرحال ممکن است دستگاه زردی بنا به برخی دلایل نحوه استفاده اشتباه و نوسان برقی دچار ایراد و مشکل شود.

در این شرایط شما باید از تکنسین‌ها و تیم پشتیبانی شرکت بخواهید باتوجه‌به مسئولیتی که در این زمینه دارد دستگاه زردی نوزاد را تعمیر کنند. در مورد زردی کلینیک البته خیال شما باید راحت باشد. این شرکت تمامی دستگاه‌های زردی را پیش از ارسال به درب منزل شما مورد بررسی، آزمایش و تست چندمرحله‌ای قرار می‌دهد.

تمامی قطعات تست می‌شوند و در نهایت دستگاه به‌صورت صحیح‌وسالم و با گارانتی اصالت برند و کیفیت درجه یک تحویلتان می‌گردد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

درجه‌بندی کیفی انواع دستگاه‌های زردی

دستگاه‌های زردی نوزاد باید بر اساس استانداردهای اروپا تولید شود. به‌هرحال در شصت درصد از نوزادان این عارضه به‌صورت معمول در هفته اول زندگی رخ می‌دهد.

در صورتی که مایل هستید از کیفیت دستگاه زردی اطمینان حاصل پیدا کنید. حتماً نسبت به برند آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. دستگاه فتوتراپی یا زردی نوزاد باید دارای امکانات اتصال ایمن به برق شهری باشد. به‌هرحال بارها با اخبار ناگواری مواجه شده‌ایم که دستگاه‌های زردی نوزاد بی‌کیفیت در عملکرد دچار مشکل شده و سیستم برق آن ها با اتصالی روبرو گشته و ازاین‌رو مشکلات و خطرات زیادی را برای نوزاد به بار آورده‌اند.

در صورتی که می‌خواهید نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار اقدام کنید. توجه داشته باشید که مثل هر منطقه و شهر دیگری ممکن است شرکت‌های زیادی به فعالیت غیرمجاز در این حیطه بپردازند. به‌هرحال شما مسئول انتخاب این شرکت‌ها هستید و مسئله دستگاه زردی نوزاد نیز بسیار موضوعی حیاتی است. پس سعی کنید دقت لازم را در انتخاب بهترین شرکت با مسئولیت نامحدود داشته باشید.

کاهش هزینه‌های درمان با اجاره دستگاه فتوتراپی

در ادامه قصد داریم موضوعاتی را بررسی کنیم که شما را مجاب می‌کند که نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد به‌جای خرید آن و یا استفاده از دستگاه‌های فتوتراپی در بیمارستان اقدام کنید.

هزینه بیمارستان‌ها مسئله اولی است که باید به طور ویژه‌ای نسبت به آن توجه داشته باشید. به‌هرحال ممکن است دستگاه زردی نوزاد به‌خودی‌خود هزینه‌ای نداشته باشد اما برای بیمارستان‌هایی که یک اتاق و تخت را در بخش کودکان به بستری کودک شما اختصاص می‌دهند شامل هزینه و مالیات خواهد بود.

در نتیجه هم هزینه کمتری با اجاره دستگاه زردی برای هر مدتی برای شما به بار خواهد نشست. هم دستگاه‌های زردی کلینیک مطمئن‌تر هستند. چون آن ها پس از هر بار استفاده مورد تست و بررسی قرار خواهند گرفت و در صورتی که مشکلی در بخش‌های مختلف آن وجود داشته باشد دستگاه به‌هیچ‌عنوان در دسترس مشتری قرار نمی‌گیرد.

عدم وجود خطرات انتقال عفونت و بیماری‌های واگیر به نوزادان

اجازه دهید رک و راست و صادقانه با هم صحبت کنیم. به‌هرحال در بیمارستان‌های کشورمان بسیاری از مسائل بهداشتی به‌صورت صددرصدی رعایت نمی‌شود. در این وضعیت اگر کودک شما که صرفاً دچار زردی شده در بیمارستان بستری شده و زیر دستگاه فتوتراپی باشد. قطعاً خطرات بیشتری مانند طیف وسیعی از بیماری‌های میکروبی و عفونی نیز گریبانش را خواهد گرفت.

پس منطقی است که در محیطی بهداشتی مانند خانه خود، از فرزندتان که دچار عارضه زردی شده است نگه‌داری کنید.

دستگاه زردی نوزاد با گارانتی در شهریا

گارانتی دستگاه زردی نوزاد

به‌هرحال شرکتی که از آن دستگاه زردی نوزاد را اجاره می‌کنید باید دارای گارانتی بوده و تضمین کنید که محصولش بالاترین کیفیت را دارد. در غیر این صورت یک ریسک بزرگ را انجام داده‌اید.

عده زیادی در مورد عوارض دستگاه‌های زردی از ما سؤال می‌پرسند. در پاسخ به آن ها باید بگوییم هیچ عوارض ماندگار و خاصی برای این دستگاه وجود ندارد. این مسئله هم اشتباه است که بگوییم دستگاه‌های زردی به‌هیچ‌عنوان تأثیری روی فیزیک کودک شما نخواهند گذاشت.

دستگاه زردی شما باید تمام اتوماتیک بوده و شرکتی که آن را اجاره می‌دهد نیز نیاز به تأییدیه‌های لازم از سوی وزارت بهداشت خواهد داشت. تمامی موارد قابل استفاده و اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار دارای گارنتی هستند.

امنیت فرزندتان با دستگاه‌های زردی کلینیک

دستگاه‌های زردی غیراستاندارد و تقلبی ممکن است در مقابل نوسان جریان الکتریسیته بخصوص در فصل تابستان که این مسئله در کشورمان وجود دارد عملکرد درستی نداشته باشند. اول این که بهتر است مدلی را انتخاب کنید که با میزان ولتاژ پایین نیز کار کند. ضمن این که دستگاه‌های زردی که توان کارکرد مداوم و برای روزها و ساعت‌های طولانی و متمادی را نداشته باشند. یک معضل بزرگ خواهند بود پس نسبت به تعویض آن ها اقدام نمایید.

استفاده از چشم‌بند هنگام استفاده از دستگاه زردی

آیا استفاده از چشم‌بند در هنگام استفاده از دستگاه زردی ضروری است؟

این سؤال پدر و مادران نگران را درگیر می‌کند. در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که بله. حتماً از یک‌چشم بند برای عدم ایجاد اشعه مضر روی قرنیه و شبکیه چشم کودکتان استفاده کنید. بالاخره این اشعه در صورت برخورد مداوم و برای چند شبانه‌روز ممکن است سلامت چشم کودک شما را درگیر کند.

سؤال بعدی استفاده از پستانک در دستگاه‌های زردی است. ممکن است کودک شما بی‌قراری کرده و در دستگاه زردی نماند. در این شرایط هیچ منعی برای استفاده از پستانک نیست. البته به‌طورکلی استفاده از این لوازم برای کودکان بخصوص در روزهای اول تولد پیشنهاد نمی‌شود.

نکات مهم قبل از شروع فتوتراپی

نکات مهمی وجود دارد که شما قبل از شروع کار با دستگاه فتوتراپی باید نسبت به نحوه به‌کارگیری آن ها اشرافیت کامل داشته باشید. حتماً وقتی می‌خواهید کودکتان را در دستگاه فتوتراپی قرار دهید. نسبت به شیردهی کامل او اقدام کنید.

در واقع خوردن شیر باعث فعال‌شدن آنزیم‌های دفاعی در بدن فرزندتان شده و از طرفی اگر در این مورد اطلاعی ندارید باید بگوییم که بیلی‌روبین موجود در خون کودک به‌وسیله کبد دفع می‌گردد. شیر در واقع کمک می‌کند که اثر آن از طریق کلیه دفع گردد. پس بهتر است که به مسئله تغذیه فرزندتان در دستگاه‌های زردی و در دوران درگیرشدن با بیماری زردی توجه داشته باشید.

کدام قسمت‌های بدن در مقابل اشعه فتوتراپی قرار می‌گیرد؟

برای عده زیادی نیز این سؤال ممکن است به وجود آید که وقتی قصد استفاده از دستگاه زردی را دارند کدام بخش‌های بدن باید در معرض برخورد اشعه قرار بگیرد. در واقع شما نوزاد را بدون لباس در دستگاه زردی قرار می‌دهید. ازاین‌رو بهتر است که تمامی بخش‌های پوست او به‌غیراز چشم در مقابل این اشعه قرار بگیرد تا کل بخش‌های بدن پاک‌سازی شده و در نهایت تنها قسمتی که نباید در مقابل این نور قرار بگیرد چشم است.

فاصله لامپ فتوتراپی تا کودک

فاصله مناسب دستگاه زردی تا کودک شما نیز موضوع مهم دیگری است که همواره برای خانواده‌ها دغدغه خواهد بود. ممکن است شما نسبت به وجود اشعه و اتصالات الکترونیکی در این دستگاه دچار اضطراب شوید که خدایی نکرده برای فرزندتان مشکلی پیش نیاید.

بهتر است که لامپ حداقل 25 تا 30 سانتی‌متر با بدن کودک فاصله داشته باشد. البته دستگاه‌های زردی نوزادی که توسط شرکت زردی کلینیک در اختیار شما قرار می‌گیرند به‌خودی‌خود این استاندارد را رعایت کرده و متناسب بافاصله تا تخت و محل خواب کودک لامپ روی سر وا قرار می‌گیرد.

مسئله کمبود آب بدن نوزاد شما در شرایطی که در معرض درمان توسط نور فتوتراپی قرار می‌گیرد نیز موضوع دیگری است. حتماً هر یک ساعت یک‌بار نسبت به شیردادن کودک اقدام کنید.

اجاره دستگاه فتوتراپی در شهریا

علائم زردی در نوزادان

می‌دانیم که زردی نوزاد در اثر بالا بودن بیلی‌روبین موجود در خون خواهد بود. تمامی انسان‌ها این ماده را درون بدن خود دارند. اما مشکل زمانی به وجود می‌آید که کبد کودک هنوز به آن بلوغ لازم نرسیده است که بتواند این ماده را که حجم زیادی از آن در بدن وجود دارد دفع کند. به‌هرحال برای این که تشخیص بدهید کودک شما دچار زردی شده است بهتر است او را نزد پزشک ببرید. در غیر این صورت اگر در شرایط اضطراری هستید و یا هنوز هم از دستگاه زردی استفاده می‌کنید. به موارد زیر توجه کنید:

رنگ تمامی بخش‌های صورت و بخصوص اطراف چشم زرد می‌شود. سفیدی چشم نیز کم‌کم دچار چنین وضعیتی خواهد شد.

در کنار آن در گردن و قفسه سینه ظاهر خواهد شد و سپس ممکن است باتوجه‌به بالا بودن میزان بیلی‌روبین به انگشتان پا نیز برسد. در این حالت بهتر است که حتماً به پزشک معالج مراجعه کنید تا او بررسی‌های لازم را در این باره انجام دهد.

دلایل مبتلا شدن به زردی

مبتلا شدن به زردی ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. اگر هنوز کودک شما به دنیا نیامده است می‌توانید با استناد به این موارد نسبت به وجود زردی در بدن کودکتان پس از زایمان پی ببرید.

در صورتی که دیگر فرزندان شما که پیش‌تر بدنیا آمده‌اند دچار زردی شده باشند. احتمالاً این مشکل ژنتیکی بوده و در نوزاد شما نیز وجود دارد. در صورتی که کودک شما در زمان تولد خونریزی داشته باشد یا این که زودرس باشد فرزند شما احتمالاً دچار بیماری زردی یا بالا بودن بیلی‌روبین می‌شود.

باتوجه‌به این که نوزادان نارس کبدی ضعیف و نابالغ دارند. احتمالاً با این عارضه درگیر خواهند شد و بدن قادر به مقابله با سطوح بالای بیلی‌روبین نمی‌باشد. یک اختلال ژنتیکی نیز ممکن است به شکل خاصی در بدن به وجود آید که سبب این مسئله شود. در صورتی که کودک متولد شرق و غرب آسیا باشد. ممکن است با قرارگیری در چنین شرایطی دچار این بیماری شود. به‌هرحال فیبروزکیستیک یا کم‌کاری تیروئید نیز می‌تواند سبب پدیدآمدن زردی در کودکان گردد.

علائم زردی در کودکان یک تا پنج‌روزه

باتوجه‌به این که دستگاه فتوتراپی یک لازمه برای کودکانی است که درگیر مسئله زردی می‌شوند. شما نخست باید میزان زردی را چک کنید. همین‌طور هر روز که از دستگاه استفاده می‌کنید نسبت به واکنش‌های بدن بیمار نیز دقت به خرج دهید.

وحشت‌زده شدن، گریه مداوم و همین‌طور عدم مکیدن یا ضعیف مکیدن شیر از جمله مواردی است که سبب می‌شود نوزاد شما به‌عنوان یک بیمار دارای زردی شناسایی شود. به‌هرحال گریه‌هایی بلند و مداوم و همین‌طور برگشت گردن کودک به عقب در حین در آغوش گرفتن از جمله دیگر مواردی است که نشان‌دهنده سطح بالای بیلی‌روبین در خون خواهد بود.

اگر کودک شما دارای علائم زردی است ممکن است برای او خطرناک باشد. لازم است که در این مورد با پزشک معالج مشورت کرده و اگر استفاده از دستگاه زردی یا فتوتراپی کافی نبود. نسبت به تعویض خون اقدام گردد.

بررسی عملی زردی نوزاد

یک روش جامع برای نحوه اطلاع از میزان زردی نوزاد شما وجود دارد که می‌توانید با استناد به آن نسبت به سطح بیلی‌روبین در خون و پوست واقف شوید.

برای بررسی می‌توانید انگشتتان را روی پوست پیشانی و یا سینه کودک قرار دهید. هنگامی که انگشت خود را برمی‌دارید دو حالت کلی به وجود می‌آید. نخست ممکن است رنگ پوست او کمی سفید شود که در این صورت روند درمان رو به اصول پیش می‌رود و به‌مرور و با استفاده از دستگاه فتوتراپی بیماری به طور کامل ریشه کند می‌شود.

اگر کودک شما پوست تیره‌ای دارد و این روش جوابگو نیست. بهتر است که به بخش سفیدی چشم او دقت داشته باشید. در طول روز دو بار این پروسه را تکرار کنید. در نهایت شما با آزمایش هر باره می‌توانید میزان کم‌شدن زردی را با روز قبل مقایسه کنید.

تذکرات مهم در خصوص استفاده از دستگاه زردی

در صورتی که از دستگاه زردی نوزاد استفاده می‌کنید به این مسائل دقت ویژه‌ای داشته باشید. عملکرد دستگاه فتوتراپی در جهت کاهش هر چه سریع‌تر زردی و بیماری بیلی‌روبین نوزاد شما است. اگر حس می‌کنید که مشکل بیلی‌روبین کودک شما حل شده است نیاز است که بدن او توسط پزشک نیز مورد آزمایش قرار گیرد. به‌طورقطع نمی‌توان گفت که زردی صددرصد از بدن نوزاد پس از مدت‌زمان مشخصی استفاده از دستگاه فتوتراپی از بین رفته است.

گاهی ممکن است پس از این که اطمینان حاصل کرده‌اید که اثر زردی از کودکتان رفع شده است دوباره دچار این مشکل گردد. در چنین شرایطی لازم است که عملکرد کبد کودک شما بررسی شده و آزمایش‌های لازم نیز گرفته شود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار بهترین راه برای عزیزانی که ساکن این منطقه بوده و کودکشان دچار بالا بودن بیلی‌روبین خون است.

علائم زردی شدید و خطرساز

در راهنمای اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار خواندیم که: ممکن است شما دستگاه فتوتراپی را از مراکزی اجاره کنید که اطمینان لازم را به آن ها نداشته و یا این که دستگاه عملکرد درستی نداشته باشد. در این وضعیت موارد زیر را بررسی کرده و اگر با آن ها مواجه شدید حتماً با پزشک خود در این باره تماس حاصل نموده و از او کسب تکلیف کنید.

پوست نوزاد شما هر بار پس از انجام فتوتراپی زردتر می‌شود. در صورتی که پوست نوزاد در بخش‌های شکم، بازوها و یا پاها هر روز شرایطی بدتر خواهد داشت. اگر خوابیدن برای کودک دشوار بوده و به‌هیچ‌عنوان آرامش ندارد. نوزاد شما در زمان گریه فریادهای شدید می‌زند و این مسئله در مورد کودکانی که به‌تازگی بدنیا آمده‌اند بسیار غیرعادی و می‌تواند منشأ یک بیماری باشد.

در صورتی که زردی بیش از دوهفته نیز طول بکشد. احتمالاً مشکل حاد است و برای رفع آن باید نسبت به حضور در بیمارستان بی‌وقفه عمل کنید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

چه مواردی باعث تشدید زردی می‌شود؟

توجه کنید که وجود عفونت درون کودک شما می‌تواند سبب بروز شدیدتر زردی شود. بهتر است که برای دوری از این شرایط و رهایی کودک از محیط‌های آلوده خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل را استفاده کنید. ناسازگاری بین خون مادر و خون کودک و همین‌طور کمبود آنزیم‌های حیاتی بدن از جمله دیگر مشکلاتی است که سبب می‌شود کودک شما به‌هیچ‌عنوان مقاومت لازم در برابر عارضه زردی را نداشته باشد.

تولد نوزاد زودرس می‌تواند یک عامل برای ایجاد بیماری زردی باشد. به‌هرحال کودک شما در این وضعیت گلبول‌های قرمز و سفید ضعیفی دارد. از طرفی کبد او کم‌کار است و ممکن است علائم زردی در 99 درصد مواقع در کودکانی که نارس هستند وجود داشته باشد. به‌هرحال استفاده از روش‌های درمان زردی قطعاً بی‌نقص نیست. اما بهترین آن ها اجاره دستگاه فتوتراپی است.

در نهایت مواردی چون تب، آرام و قرار نداشتن کودک و نخوابیدن وی و همین‌طور گریه شدید و کم‌شدن تغذیه از جمله مشکلاتی باشد که فرزندتان با آن روبرو خواهد شد. بهتر است در صورت مشاهده هرکدام از علائم بالا پزشک معالج را نیز در جریان بگذارید و از او دراین‌خصوص مشورت بگیرید. از مصرف بی‌دلیل و بدون نسخه پزشک داروها، بخصوص روش‌های سنتی خودداری نمایید.

در واقع این بخشی از روند درمان است و برای رهایی از بیشتر آن ها هیچ راه علمی ثابت شده‌ای وجود ندارد.

اجاره دستگاه فتوتراپی در شهرستان شهریار

در صورتی که ساکن منطقه شهریار هستید و برای اولین‌بار قصد اجاره دستگاه زردی را دارید. خدمات زردی کلینیک را به شما پیشنهاد می‌کنیم که یکی از اولین مؤسسات معتبر در زمینه اجاره دستگاه زردی فوق پیشرفته و هوشمند در ایران است.

در پایان مسئله زردی را جدی بگیرید و سعی کنید نسبت به آن حساس باشید. زیرا این عارضه می‌تواند سبب بروز آسیب‌های جبران‌ناپذیری در سیستم کنترل حرکتی و مغز کودک گردد.

مسئله اصلی این که اگر نوزاد شما با بیماری زردی روبرو شده است به‌هیچ‌عنوان مضطرب نشوید. سعی کنید همیشه در کنار کودکتان حضور داشته باشید و هر یک ساعت یک‌بار نسبت به تقویت آب بدن کودک اقدام کرده و برای انجام این کار فقط و حتماً از شیر مادر استفاده کنید.

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *