اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار

اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهریار – قیمت فوق العاده با شرایط استثنایی

در صورتی که نوزاد شما به زردی نوزاد مبتلا شده است و پزشک نوزاد شما تشخیص داده است که نوزاد شما باید برای درمان زردی اقدام کند باید با یکی از روش ها موجود نسبت به درمان نوزاد اقدام کنید . اصلی ترین روشی که برای درمان زردی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد اجاره دستگاه زردی نوزاد است . درمان زردی نوزاد چه در منزل صورت گیرد و چه در بیمارستان همگی به وسیله ی دستگاه فتوتراپی انجام می شود .

در نوزادانی که کامل به دنیا آمده اند و از نظر فیزیکی مشکل خاصی در هنگام تولد نداشته اند به طور معمول یک الی دو روز به صورت برهنه با پوشک و با چشم بند یک یا دو روز داخل دستگاه فتوتراپی قرار می گیرد تا زردی نوزاد درمان شود . دستگاه فتوتراپی دارای لامپ های مخصوصی مهتابی شکل است که نور UV از خود منتشر می کنند این نور ذرات بیلی روبین موجود در بدن نوزاد را شکسته از از طریق مدفوع نوزاد از بدن خارج می گردد .

زردی های نوزاد نادر

زردی های نوزادی که دارای درجه متوسط هستند معمولا توسط این دستگاه درمان می شود و نیازی به روش های درمانی دیگری نیست . این روش درمانی از اوایل دهه 1970 رواج داشته است و توسط پزشکان برای درمان مورد استفاده قرار می گرفته است . در صورتی که نوزادان درجه زردی متوسط داشته باشند با اجاره دستگاه زردی نوزاد درمان می شوند و در صورتی که دچار زردی نوزاد نادری شده باشند باید از دیگر روش های درمانی از جمله تعویض خون استفاده نمود .

درجه زردی نوزاد مناسب

در صورتی که بخواهیم بک درجه حدودی را ببان کنیم که باید در این درجه نست به درمان اقدام شود باید بگوییم در صورتی که نوزاد شما دارای درجه زردی بیش از 10 است باید نسبت به اجاره دستگاه فتوتراپی اقدام کنید و نوزاد خود را درمان کنید .

در صورتی که درجه زردی نوزاد کمتر از 10 باشد نیازی به استفاده از این روش یعنی اجاره دستگاه زردی نوزاد نیست . در درجه زردی بالا تر 20 معمولا پزشکان تعویض خون را برای نوزاد تجویز می کنند . این درجه زردی با احتساب این که وزن نوزاد چقدر است و چند روز از تولد او گذشته است محاسبه و ارائه می گردد .

اجاره دستگاه زردی نوزاد

علت پدید آمدن زردی نوزاد

در نوزادان سالم زردی نوزاد زمانی اتفاق می افتد که سطح بیلی روبین در خون نوزاد افزایش پیدا می کند . بیلی روبین ماده شیمیایی است که زمانی پدید می آید که گلبول های قرمز پیر و از بین می روند . در نوزادان بیلی روبین بیشتر است زیرا تعداد گلبولهای قرمز حامل اکسیژن در بدن نوزاد ها بیشتر است .

بیلی روبین در بدن تمام افراد موجود است و کبد انسان بیلی روبین را از طریق مدفوع دفع می کند اما با توجه به اینکه کبد نوزادان هنوز نابالغ است نمی تواند این بیلی روبین را دفع کند و به زیر پوست نوزاد هدایت می شود و ابتدا از سر نوزاد شروع می شود و به صورت تدریجی از گردن نوزاد تا پاهای نوزاد گسترش پیدا می کند .

در صورتی که قصد دارید برای درمان زردی نوزاد نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام کنید می تواند از شرکت زردی کلینیک بهره بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *