اجاره دستگاه زردی نوزاد در مشهد

اجاره دستگاه زردی نوزاد در مشهد

در نوزادانی که به عارضه زردی نوزاد مبتلا شده‌اند باید برای درمان ایا در بیمارستان بستری شوند و یا والدین آنها نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد در مشهد اقدام نمایند. در هر دو روش یعنی چه شما نوزاد خود را در بیمارستان بستری کنید و یا نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام کنید تا نوزاد خود را در منزل درمان کنید در هر دو این روش شما از دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد استفاده کرده اید تنها تفاوت میان دستگاه های فتوتراپی خانگی و دستگاه فتوتراپی که در بیمارستان استفاده می شود در تعداد لامپ هایی است که در دستگاه به کار برده شده است.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در مشهد

در صورتی که شما ساکن شهر مشهد هستید و نوزاد شما به عارضه زردی نوزاد مبتلا شده است و بنابر تشخیص پزشک شما نیاز به استفاده از دستگاه فتوتراپی دارید می‌توانید از خدمات شرکت زردی کلینیک استفاده کنید. شما می توانید از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و سوالات خود را در رابطه با زردی نوزاد بپرسید و پاسخ آن را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

برای درمان فوری زردی نوزاد می توانید از شرکت زردی کلینیک اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و دستگاه فتوتراپی نمایید. در این صورت تنها کافیست با شرکت زردی کلینیک ارائه کننده مدرن ترین دستگاه های فتوتراپی از طریق خطوط ارتباطی ۴۴۵۲۳۰۷۵ – ۰۲۱ و ۰۹۱۹۲۳۱۷۱۳۱ تماس حاصل فرمایید.

همانطور که بالاتر خدمت شما توضیح دادیم شما هم در بیمارستان و هم در منزل می توانید نسبت به درمان زردی نوزاد خود اقدام نمایید که هر دوی این روش ها دارای مزایا و معایب مخصوص خود است. قصد ما از ارائه این مقاله این است که شما را راهنمایی کنیم که نوزاد خود را در بیمارستان و بستری کنید و یا با اجاره دستگاه زردی نوزاد فرزند خود را در منزل درمان کنیم پس در ادامه برای مطالعه این مقاله با ما همراه باشید.

مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد

  • مهمترین مزیتی که استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی دارد این است که دیگر نیازی نیست نوزاد برای درمان در بیمارستان بستری شود و نوزاد می تواند در منزل خود تحت نظارت والدین خود درمان شود و والدین در تمام طول درمان نزد فرزند خود باشند تو روند درمان تکمیل شود.
  • بهترین و قطعی ترین راه برای درمان زردی نوزاد استفاده از دستگاه فتوتراپی است و زمانی که شما نوزاد خود را درب منزل اجاره دستگاه زردی نوزاد درمان میکنید دیگر خیالتان از بابت عوارض خطرناکی که می‌تواند عدم درمان زردی نوزاد در پی داشته باشد آسوده خواهد بود.
  • با درمان زردی نوزاد در منزل به وسیله دستگاه های فتوتراپی خانگی شما از این مزیت بهره مند خواهید بود که نوزاد شما از محیط آلوده بیمارستانی دور خواهد بود.
  • بستری کردن نوزاد در بیمارستان علاوه بر اینکه شامل هزینه بیمارستان می شود دارای هزینه های جانبی فراوانی نیز مانند هزینه رفت و آمد است و باعث می شود هزینه درمان در بیمارستان نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد بیشتر باشد.
  • با درمان در منزل مادر نوزاد نیز بسیار راحت تر می تواند به نوزاد خود رسیدگی کند.

با توجه به این توضیحات راه حل منطقی برای درمان زردی نوزاد اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان در منزل است.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *