اجاره دستگاه زردی نوزاد در اردبیل

اجاره دستگاه زردی نوزاد در اردبیل

یکی از اصلی ترین روش هایی که برای درمان زردی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد تو نوزاد در منزل و نزد خانواده خود روند درمان را طی کند اجاره دستگاه زردی نوزاد است. دستگاه زردی نوزاد دارای دو نوع است نوع اول نوع بیمارستانی دستگاه زردی است در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد نوع دوم دستگاه فتوتراپی خانگی است که برای درمان زردی در منزل ساخته شده است. این دستگاه دارای لامپ های مخصوصی است که نوری را از خود منتشر می کند که باعث شکستن مولکولهای بیلی روبین موجود در بدن نوزاد میشود و به همین سبب زردی نوزاد از بدن خارج و درمان می شود.

لامپ هایی که در دستگاه فتوتراپی مورد استفاده قرار می گیرد دارای طول عمر مشخصی هستند برای مثال در صورتی که طول عمر مفید یک لامپ هزار ساعت باشد به این معناست که در صورتی که لامپ ها از این حد بیشتر استفاده شوند خاصیت درمانی خود را از دست می دهند. لامپ های دستگاه فتوتراپی در دو نوع ال ای دی و فلورسنت موجود است و طول عمر لامپ های ال ای دی بسیار بیشتر است نوع دیگر لامپ دستگاه فتوتراپی است همچنین دارای عوارض جانبی کمتری نیز است لامپ های ال ای دی دارای قیمت بالاتری نسبت به لامپ های فلورسنت هستند.

مراحل قبل از اجاره دستگاه زردی نوزاد

به طور معمول نوزادان در روز دوم تولد خود به عارضه زردی مبتلا می شوند . کاری که باید قبل از اجاره دستگاه زردی نوزاد انجام شود این است که درجه زردی نوزاد تعیین شود با تعیین درجه زردی نوزاد مشخص می شود که برای درمان زردی باید چه روشی استفاده شود در برخی از مواقع مشخص می شود که درجه زردی نوزاد به قدری پایین است که نیازی به استفاده از دستگاه فتوتراپی نیست اما در برخی مواقع نیست درجه زردی نوزاد نمایانگر این خواهد بود که زردی نوزاد با استفاده از دستگاه فتوتراپی نیز قابل درمان نیست و نوزاد باید تعویض خون گردد تا زردی وی درمان شود.

اجاره دستگاه زردی نوزاد در اردبیل

در صورتی که شما ساکن شهر اردبیل هستید و نوزاد شما به عارضه زردی نوزاد مبتلا شده است می توانید جهت اجاره دستگاه فتوتراپی یا همان دستگاه زردی نوزاد با کارشناسان ما در شرکت زردی کلینیک حاصل فرمایید از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *