سوالات متداول اجاره دستگاه زردی نوزاد

سوالات متداول اجاره دستگاه زردی نوزاد

والدینی که برای اولین بار حس فرزنداری را تجربه می کنند زمانی که برای نوزاد آن ها مشکلی پیش می آید سریع نگران می شوند و به دنبال رفع این مشکل هستند . زردی نوزاد یکی از این مسائل است در این صفحه به صورت مفصل قصد داریم تا به تمامی سوالات متداول شما در زمینه زردی نوزاد پاسخ دهیم .

در هنگام اجاره دستگاه زردی نوزاد باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

  1. اولین نکته ای که باید در هنگام اجاره دستگاه فتوتراپی به آن توجه نمایید این است که آیا دستگاهی که شرکت مذکور استفاده می کند مورد تایید سازمان وزارت بهداشت و درمان است یا خیر ؟ برای اطمینان از این مورد شما باید از شرکت ارائه دهنده درخواست کنید که در هنگام تحویل دستگاه به شما مجوز را نیز همراه خود برای تحویل داشته باشند . همچنین شرکت مذکور می تواند از طریق درگاه اینترنتی imed مجوز را برای شما نمایش دهد . این سایت به این منظور است که لیست دستگاه ها و برندهای معتبر شرکت های تولید کننده دستگاه های زردی نوزاد و سایر دستگاه ها و تجهیزات پزشکی را به معرض نمایش بگذارد .
  2. همچنین دستگاهی که به شما اجاره داده می شود باید دارای شماره سریال باشد . در صورتی که دستگاهی که شما اجاره کرده اید دارای تاییدیه وزارت بهداشت و درمان باشید قطعا دارای شماره سریال نیز است . شما می توانید با در دست داشتن شماره سریال از صحت دستگاه و کالیبره بودن لامپ های دستگاه مطمئن شوید .

منظور از کالیبره بودن لامپها چیست؟

بدین معناست تا دستگاهی که اجاره می کنید با استاندارد های مطابقت داشته باشد . کاربرد این مورد برای این است که پارامتر هایی که روی کیفیت عملکرد تاثیر می گذارد را کنترل نماید .

دستگاه های زردی نوزاد یا همان دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد از لامپ هایی استفاده می کند که دارای عمر مفیدی هستند و پس از گذشت عمر مفید لامپ ها خاصیت درمانی خود را از دست می دهند و باید مجدد تعویض گردند . لامپ ها دارای عمر مفید متغیری هستند عمر آنها با توجه به ه مارک دستگاه و نوع لامپ ها از ۲ هزار ساعت تا 30000 ساعت متغییر است .

در نهایت . . .

نکته ی دیگری که در هنگام اجاره دستگاه زردی نوزاد باید به آن توجه کنید اجاره بهای دستگاه است . باید به این نکته توجه کنید که نباید فریب تبلیغات اجاره دستگاه زردی نوزاد با قیمت های پایین را بخورید . با توجه به این که استفاده از دستگاه زردی نوزاد تاثیر مستقیم بر روی سلامت فرزند شما دارد باید به این نکته توجه کنید که بهترین نوع دستگاه را برای سلامت فرزند خود اجاره نمایید .

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *